Praktický, kompaktní a všestranný tyčový mixér

Věděli jste, že tyčový mixér je možné použít i při přípravě těst na koláče a moučníky?

Tyčový mixér je vskutku všestranným pomocníkem. Připravíte s ním lahodné smoothie, šlehačku, ale také uhnětete těsto.

Nejenom do malých kuchyní

Jsou praktické, všestranné a kompaktní. To v podstatě jsou hlavní přednosti tyčových mixérů v kostce. Obzvláště v malých kuchyních, kde je třeba chytře naložit s každým centimetrem čtverečným, jsou přímo k nezaplacení. Posuďte sami.

Výkonný a s unikátní technologií

Vezměte si třeba takový tyčový mixér Braun MultiQuick. Konkrétně model MultiQuick 9 je nejenže vybaven opravdu výkonným 1200wattovým motorem, ale také vskutku unikátní technologií Active Blade, s níž se bez obav můžete pustit i do těch nejlahodnějších gurmánských výtvorů, které se ještě donedávna neobešly bez asistence výkonného kuchyňského robotu. No jo, ale ten vám může zabrat značnou část kuchyňské linky. Kdežto tyčový mixér nikoliv. Toho bez problémů složíte do kuchyňské zásuvky.

17 inovativních nástavců

To však není jedinou předností tohoto vskutku krasavce mezi elektrospotřebiči. Už na pohled totiž tento ruční mixér skvěle vypadá a ve vaší kuchyni se bude vyjímat jako šperk. Ještě víc vás ovšem získá jeho výbava. Plně k dispozici vám může být 17 praktických a velmi inovativních nástavců. Snadná a rychlá je i jejich výměna, která je díky technologii EasyClick otázkou několika vteřin.

3 režimy výkonu

Různé nástavce ručního mixéru Braun mixují, sekají, krájí, strouhají i rozmělňují. To vše ve třech pracovních režimech vhodných pro mixování měkkých a tvrdých ingrediencí. Zatímco měkké ingredience si libují v režimu nízké rychlosti, ty tvrdší vyžadují rychlost vyšší. Pulzní rychlost je pak ideální v případě, kdy chcete suroviny pouze nasekat, nikoliv rozmělnit. Mixér navíc umožňuje i snadnou regulaci výkonu. Čím více stisknete jeho rukojeť, tím většího výkonu dosáhnete.

Tento elektrospotřebič by zkrátka ve vaší kuchyni neměl chybět.