Matrace 90 × 200 nejsou všechny stejné! Která pomůže ke spokojenému spaní vám?

Cítíte se vyčerpaně? Vaše nálada je každé ráno na bodu mrazu a přes den se to vůbec nezlepšuje? Trpíte bolestí hlavy? Klouby máte ztuhlé a bolest zad vás paralyzuje? Hledejte příčinu ve spánku, konkrétně v matraci. Její provedení zásadně ovlivňuje váš život. Jaké podoby má klasická matrace 90 × 200 a jak si vybrat tu nejlepší?

Tvrdost? Doporučuje se 10 minut

Možná i vy usínáte na matraci, kterou koupil váš partner. On si ji vybral podle sebe, o vašich potřebách zřejmě ani nepřemýšlel. Prodávají se matrace 90 × 200 měkké, středně tvrdé a tvrdé. Na každé se spí úplně jinak. Někomu vyhovuje, když se do matrace mírně zaboří, jiný by nejraději spal na rovné ploše. Jak si vyberete správně? Zajděte do obchodu a vyzkoušejte si to. Nebojte se na matraci lehnout, převalovat se, vyzkoušet vaše oblíbené polohy. Jedině tak zjistíte, co vám vyhovuje. Poležte si minimálně 10 minut. Nezapomeňte také zkontrolovat nosnost!

matrace-iveta-400

Zónová alchymie a materiál jádra

Během spánku tělo regeneruje a připravuje energii na další den. Musí si odpočinout každičký sval. Výrazně k tomu dopomáhají zóny. Jednotlivá místa na matraci jsou různě tvrdá tak, aby nabídla optimální oporu pro každou část těla. Komfort nabízí matrace 90 × 200 s 5, ještě větší se 7 zónami. Zaměřte se také na materiálové provedení jádra. Populární je paměťová pěna, která se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Kvalitní oporu zaručují i pružiny či latex.

Kde nakoupit matrace 90 × 200 výhodně?

Podívejte se na e-shop matrace-webstr.cz. Mají je v klasickém, luxusním i zdravotním provedení. Nakoupíte například ve výhodné akci 1+1 zdarma. Snadno si vyberete podle rozměru i tvrdosti. Většinu zboží mají skladem, garantují rychlé dodání. Doprava je zdarma! Obchod má v nabídce i rošty a doplňky k matracím, jako jsou pratelné potahy, chrániče, dále také anatomické polštáře či přikrývky.