Připravte se na den D. Nezapomeňte na svatební web ani župan pro nevěstu

Plánování svatby je stresující už samo o sobě. V posledních letech se stále populárnější stávají svatební webové stránky, skrze které informujete pozvané hosty o aktualitách, programu a podobně. Stejně tak byste neměli zapomenout ani na doplňky, a to i na takové detailní, jako je župan pro nevěstu.

Svatební web sdružuje všechny informace na jednom místě

Svatební web je místo pro sdílení všech podrobností o velkolepé události, které by se na pozvánku zkrátka nevešly. Svatební web může obsahovat například mapu, kde se má konat obřad i hostina, program celého dne, ale také informace o tom, jak vám mohou hosté pomoci s přípravami.

Družičky si přečtou, že mají sehnat svatební župany, přičemž župan může být nejen pro nevěstu, ale i pro družičky. Fotografie z příprav tak budou vypadat velice dobře, nemyslíte?

Přímo na stránkách preventivně odpovězte na často kladené otázky hostů týkající se dresscodu, parkování, dárků či ubytování.

Web zefektivní komunikaci s hosty

Svatební webové stránky snadno aktualizujete, a to kdykoliv. Jestliže budete muset uskutečnit nějaké změny na poslední chvíli, právě skrze stránku připravíte aktualitu. I digitální pozvánku, která je nedílnou součástí webu, můžete kdykoliv změnit, aniž byste museli platit za dotisk. Informace zkrátka průběžně doplňujete a měníte.

Jelikož má svatební web svou doménu, rozešlete ji hostům, a ti se mohou na stránku dostat kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Dokonce je možné zasílat aktualizace e-mailem, a tím pádem je komunikace mezi vámi a hosty efektivnější.

Plánujte svatbu alespoň několik měsíců dopředu, protože tento velký den si vyžaduje celou řadu příprav, ať už jsou to zmíněné dámské župany, stránky, koláčky, cukroví, svatební šaty, oblek pro ženicha, nebo samotný program.