Dětské hodinky s GPS zajistí pocit bezpečí v každé situaci

Dnešní svět je plný nástrah, a to hlavně pro naše nejmenší. Předškolní děti nebo žáci prvního a druhého stupně základních škol jsou v ohrožení poměrně často, ať už se chovají trochu více rizikově nebo patří spíše k opatrnějším typům. Mohou však dostat dobrého ochránce, který s nimi bude neustále a nebudou jej muset ani ukládat do školních tašek kvůli napomenutí učitele. Půjde totiž o speciální hodinky, které si zvláště nejmladší děti přímo zamilují – jsou totiž doslova jako pro špiony!

Jsou lehké a působí velmi moderním dojmem

Mají řadu výhod, děti během dne prakticky zapomenou na to, že je mají na ruce. Nebo se jim naopak zalíbí kvůli svým zajímavým funkcím. Platí, že dětské hodinky s GPS neváží o nic víc než klasické hodinky, díky praktickému gumovému pásku nebudou nositele škrtit ani jinak překážet, dají se totiž snadno nastavit podle obvodu zápěstí. A v neposlední řadě, nebude jim vadit ani menší dešťová přeháňka. Díky GPS lokátoru budete vždy vědět, kde se děti zrovna nacházejí a nebude důvod jim volat, protože bezpečně víte, že jsou zrovna venku s kamarády. Proč jim tedy kazit radost ze hry, že? Vše je vlastně zcela v pořádku…

Mohou uchránit od nebezpečí, stačí stisknout tlačítko

Brzy to bude naprostá klasika – hodinky s GPS pro děti mají nesporně velkou řadu výhod. Stačí jediné tlačítko a děti upozorní rodiče na to, že se zrovna dostaly do potíží. Mohou vám také poslat fotku místa, kde se zrovna nacházejí, hodinky nabízí i praktické stopky, krokoměr nebo LED osvětlení pro případ, že už se bude venku trochu stmívat. Děti se také nebudou moc vymlouvat na to, že neslyšely zvonění mobilu, hodinky totiž nosí neustále na ruce a mohou tím pádem velmi snadno přijmout váš telefonát – opět jde jen o jedno tlačítko a jeho krátký stisk.

Další sortiment různé spotřební elektroniky naleznete na eshopu www.cel-tec.cz