Pánský prsten pro přítele s nečekaným koncem

Není to tak dávno, co jsem já a můj přítel, slavili výročí našeho seznámení, které proběhlo již před neskutečnými sedmi lety. Abychom si společně strávený čas ve dvou připomněli, rozhodli jsme se zajít na romantickou večeři do restaurace, která nás právě před sedmi lety pohostila na našem prvním rande. Romantika byla cítit na každém rohu a rovněž i tak moje očekávání, jak se můj milý zatváří na dárek, kterým měl být pánský prsten, který jsem osobně vybírala asi tři měsíce předem. Tvrdil, že k výročí žádný dárek nechce, což jsem tvrdila i já, ovšem chtěla jsem ho překvapit a myslím si, že ve finále jsem byla mile překvapena nejen já, ale i on.

Přívěsky miluji a partner to moc dobře ví

Přívěsky všeho druhu miluji a můj partner si toho je velmi dobře vědom. Mám doma hned dva řetízky, na nichž několikrát do měsíce obměňuji přívěsek podle nálady. Jeden je stříbrný a druhý je zlatý. Oba nosím velmi ráda, stejně tak ráda měním přívěsky dle nálady a momentálního rozpoložení. Můj partner o mé „sběratelské“ vášni zajisté moc dobře ví, tudíž i on měl v plánu udělat mi radost a pořídit mi další kousek do mé sbírky, stejně jako on netušil o mém tajném dárku, ani já o tomto neměla ani páru. O to více jsme si oba svůj příjemný výroční den užili.

Zlaté přívěsky mě doslova okouzlily

Dva zlaté přívěsky? „To snad ne?“, zněla má první slova poté, co jsem nečekané otevřela malou krabičku se šperky. Ani jsem nestihla obdarovat já a už jsem byla v slzách dojetí. Na jednom z nich totiž stálo první písmeno jména naší společné dcerky Amálky a na tom druhém se pnulo překrásně zakroucené srdíčko. Nemohla jsem slovy vyjádřit svou radost a jen stěží jsem z kabelky vyndala svůj dárek pro mého milovaného partnera, který při jeho otevření rovněž neskrýval radost. Tento významný den se nám tak vskutku vryje do paměti a rozhodně na něj budeme s láskou vzpomínat.