Láká vás bydlení v Praze?

Hlavní město vás pohltí každodenním spěchem, užijete si divoké večírky, budete se bavit třeba každý den na kulturních akcích, získáte lepší plat a třeba i kvalitnější školu pro vaše potomky. Na vesnici byste se unudila k smrti a začínáte reálně uvažovat o přesunu do hlavního města?

Lokalita je rozhodující

Praha je veliké město a každá její část je trochu jiná. Okrajové části jsou nudné, střed zase příliš přeplněný. Máte-li žít spokojeně, volte kompromis a zaměřte se na lokality v blízkosti centra. Nabízí všechny vymoženosti jako centrum samotné, jsou ale o mnoho klidnější. Najít ideální bydlení v Praze pro rodiny i single ženy je dost složité. Nabídka bytů je sice bohatá, ovšem ne všechny plně uspokojí náročné požadavky.

zenacz-cz_navackove_cz_01

Nedávno zabodoval například projekt NA VACKOVĚ, a to hned v několika ohledech. Zájem o byty byl enormně velký už jen díky lokalitě. Staví se totiž na Žižkově v blízkosti ulice Olgy Havlové, odkud je to jen kousek do centra i oblíbeného parku Židovské pece. Rezidence NA VACKOVĚ zabodovala i rozmanitou nabídkou bytů. Celkem jich vznikne 331, budou rozmístěny v 5 budovách. Zajímavostí je uspořádání bytových domů, které jsou od sebe v optimální vzdálenosti tak, aby obyvatelé měli dostatek soukromí a současně byla mezi nimi vytvořena klidová zóna. Navíc jsou koncipovány, aby co nejvíce využívaly denní světlo.

zenacz-cz_navackove_cz_02

Nejlepší rychle mizí

Dvě z 5 budov mají již po kolaudaci a brzy budou připraveny k nastěhování. Zbývá ještě postavit 2 další budovy. O nové byty Praha 3 byl takový zájem, že se ty v budově A prodaly již letos v únoru! A zájem trvá. Pokud se zalíbily i vám, podívejte se na stránky byty.navackove.cz. Najdete zde kontakt na realitní makléřku, která se o byty stará. Kromě toho i kontakt na hypotečního poradce, se kterým si můžete domluvit vyřízení hypotéky.