Chorvatsko mobilní domy a robinsonády

Není možné pochybovat o tom, že je pro Čechy dovolená v Chorvatsku největším hitem i lákadlem. Tato země je prošpikována dechberoucími plážemi, překrásnou přírodou i nádhernými drahokamy architektury. Za zmínku stojí také apartmány Chorvatsko, ale v poslední době se roztrhl pytel s robinsonádami a ubytováním v mobilních domech. Vše má své výhody, které si ihned přiblížíme.

Snímek obrazovky 2017-05-28 v 8.39.17

Druh ubytování hraje prim

Při plánování dovolené se rozhodujeme pro druhy noclehů. Někomu vyhoví hotel Chorvatsko, jiný se spokojí s ubytováním v mobilních domech. Pokoje v hotelích jsou jistě komfortní, ale pro mnohé finančně nedostupné. Mobilní domy přinášejí rovněž pohodlí, a dokonce bezprostřední přístup k Jaderskému moři. Určitě musíme zmínit soukromí jakoby ve vlastním. Jen si představte relaxaci poblíž pláže a odpočinek v klimatizovaných mobilních domech s krytým posezením. K dispozici je kuchyně s kávovarem, troubou, lednicí i vařičem. Samozřejmě nechybí ani sprchový kout a útulná ložnice. Tomu prostě nelze odolat. Když ke všemu připojíme umístění v blízkosti kaváren, restaurací, obchodů a parkování, máte svého favorita.

Robinsonády jsou právě v kurzu

Někteří turisté prahnou na dovolené v Chorvatsku po koupání, vodních sportech a bujaré zábavě, ale jiní dávají přednost soukromí, tichu a romantice každým coulem. Do jaké kategorie patříte vy? Pokud milujete pohodlí, panoramatické výhledy na moře a klid, uchvátí vás robinsonády Chorvatsko třeba na ostrovech Pag, Pasman, Brač, Hvar, Vis i Biograd na Moru. Kdo by odolal ubytování v kamenných domech situovaných jen kousek od pláže a panenské přírody? Romantika, božské scenérie, prastaré památky, útulné kavárny i vyjížďky loďkou na otevřené moře si užijete na maximum. Počítejte s praktickým vybavením, kamny na dřevo i luxusní ložnicí. Splňte si sen a zajistěte si dovolenou v Chorvatsku jako mávnutím kouzelného proutku.

One thought on “Chorvatsko mobilní domy a robinsonády

  1. To je paráda, vloni jsme cestovali přesně takto – jeli jsme do Chorvatska autem a ubytovali se v super apartmánu. Celá rodina si dovolenou užila 🙂

Comments are closed.