Ponožky se stříbrem využiji i na tenisovém kurtu

Není tomu tak dávno, co mě má manželka překvapila ponožkami, které dle jejich slov mají revoluční složení a pomohou mi zabránit zápachu nohou při sportu i jiných aktivitách. Neměl jsem ani ponětí, o čem má drahá polovička hovoří a tak, když se vyslovila, že se jedná o ponožky se stříbrem, nevěřícně jsem jen zakroutil hlavou, jelikož jsem doposud o ničem podobném neslyšel. Když mi je posléze ukázala a řekla, ať si je jdu vyzkoušet třeba na můj tenisový trénink s přáteli, neváhal jsem a slíbil jsem jí, že jí rozhodně dám vědět, zda se minou účinkem či zda mi opravdu od nepříjemného zápachu zpocených nohou pomohou. A ukázalo se, že revoluční technologie, opravdu funguje. Na tenisový kurt se bez nich již opravdu neobejdu.

Ponožky sportovní a přesto tak jiné

Všechny mé ponožky, sportovní ponožky podotýkám, jsem tak mile rád hodil do koše, jelikož se zde nedalo o žádné eliminaci zápachu ani hovořit. Tyto ponožky na rozdíl od těch bývalých alespoň opravdu eliminují zápach a dokonale kopírují i anatomii celé nohy. Tím pádem tam, kde se noha nejvíce zpotí, mají částečky stříbra v ponožkách opravdu napilno. Nejlepší na tom všem ale je, že je mohu nosit i v pracovní obuvi, jelikož pracuji u pece, kde se vypalují cihly, nemohu si odvod potu alespoň z mých nohou vynachválit. Po zápachu i po celodenní aktivitě není ani vidu ani slechu. Jsou opravdu tak famózní, že jsem do jejich koupě uvrtal i své spoluhráče z tenisu, které trápí stejné problémy se zápachem nohou po jakékoliv sportovní aktivitě.

Pánské sportovní ponožky, které jsou funkční

Překvapilo mě, že se v tomto případě nejednalo o žádný marketingový tah, který je podobný výrobcům téměř všech sportovních potřeb. Tyto pánské sportovní ponožky, jsou opravdu tak revoluční, jak se o nich tvrdí. A i když mi manželka nabízela, že mi koupí čistě sportovní ponožky bez stříbra, už jsem o ně neměl zájem. Můj sklon k nadměrnému pocení se pro tuto oblast naprosto bravurně vyřešil a díky tomu, že tyto ponožky mohu nosit nejen na kurtu a v práci, nýbrž i k obleku či jen tak na procházku, jsou pro mne každodenními společníky a já měnit rozhodně nehodlám.