Zpestřete své sexuální hrátky!

Každý dlouhodobý vztah si někdy musel projít krizí v oblasti sexu. Milovat se několik let se stejným partnerem vždycky zavání stereotypem, který nás časem začne nudit. Správným řešením rozhodně nejsou různé náhodné flirty a nevěry, ty vaši krizi jenom prohloubí a patrně vaše pouto zničí docela. Namísto toho je třeba přemýšlet, jak opět nakopnout vaše radovánky. Jak toho lze dosáhnout? Možností je opravdu spousta, ale jednou z nejověřenějších metod jsou rozhodně erotické pomůcky.

Co všechno mohu pořídit?

Pomocníků do postele je skutečně obrovské množství. Najdou se samozřejmě možnosti pro uspokojení muže, nebo ženy. Pro dámy je jistě nejznámější pomůckou vibrátor, který je právě velmi dobře zapojitelný i do běžného sexu. S některými typy si lze při souloži dráždit klitoris, čímž vaše vzrušení stoupne minimálně o sto procent. Toužila jste vždy po divoké trojce, ale víte, že by na ní váš partner nikdy nepřistoupil? S dokoupeným připínacím penisem získá váš muž znenadání dva najednou, kterými vás může uspokojovat.

Když partner není doma…

Všechny pomůcky lze také samozřejmě použít k masturbaci. Uvědomělý partner minimálně jednu takovou pomůcku své polovičce dá, aby ji během jeho služebních cest nenapadaly různé nepředložené myšlenky. Pro divočejší typy je rozhodně vhodné třeba nafukovací křesílko Rodeo Hopík. Ač může působit na první pohled směšně, díky vibračnímu penisu a smyslným pohybům se žena dokáže opravdu hodně vzrušit a uspokojit se. Bude mít v podstatě pocit, že partner ani neodjel.

Strach stranou

Návodů, jak na žhavý sex, najdete hodně. Zkuste například vyrazit do přírody a poohlédnout se po nějakém nezvyklém místě k milování jako v tomto videu. A pokud už předtím navštívíte sexshop, stane se takový sex tím nejlepším, jaký jste kdy zažili.