Připravte se na léto depilací laserem

Patříte k těm nešťastnicím, které musí brát žiletku do ruky téměř každý den, protože mají tmavé a tvrdé chloupky? Nebo máte dokonce problémy s jejich zarůstáním? Můžete letos tradičně zkoušet různé babské rady, jako jsou dětský pudr či dezinfekce Alpou, ale sama nejspíš víte, že účinek bude zase nulový. Jestli se chcete s chloupky jednou provždy vypořádat, zajděte si na epilaci laserem.

Laserová depilace vás chloupků zbaví navždy

Odstranění chloupků žiletkou vydrží možná pár dní, epilátor, cukrová pasta či voskové pásky vám pomohou na několik týdnů, ale laserová depilace s chloupky skoncuje navždy. Každý kořínek je totiž laserem spálen, chloupek vypadne a už nemá odkud růst.

Aby bylo laserové odstranění úspěšné, je nutné jej několikrát opakovat. V případě nohou je to asi pětkrát, například u horního rtu i méně. Laserovou depilaci lze využít téměř na celé tělo kromě oblasti kolem očí.

Pro léto bez chloupků je vhodné začít už nyní

Jelikož je nutné mezi jednotlivými aplikacemi dodržovat určitý časový odstup, je vhodné začít s epilací již nyní. Některé lasery mají také problém s opálenou kůží, na to se raději ptejte, protože jestliže začnete nyní, nejspíš nestihnete dokončit celou epilaci před opálením.

S mírně opálenou pokožkou si poradí například laser Nd YAG MYDON, který mají v plzeňském centru VS Lasera. Dva další jejich lasery LEDA si zase perfektně poradí i se světlejšími chloupky. Můžete si být jistá, že tady vás chloupků zbaví, a to pod dohledem lékařů.

Na co si dávat pozor?

Nepleťte dohromady laser a IPL. S metodou IPL se setkáte spíš v kosmetických studiích, je sice levnější, ale rovněž méně kvalitní. Laser využívá daleko větší energii, a tak má lepší výsledek. Na druhou stranu jej není možné svěřit do ruky kosmetičce, obsluhovat by ho měl kvalifikovaný lékař.

A ještě poslední věc: laserová depilace nebolí. Kůže je jen pár hodin po zákroku trochu růžová, zabarvení ale brzy vymizí.

One thought on “Připravte se na léto depilací laserem

  1. Dobrý článek, já se holím zatím stále žiletkou, ale že by to byla nějaká sláva :), co si budeme povídat. Být krásná něco stojí :))

Comments are closed.