Hodinky Kronaby: Spojení elegance a spousty funkcí

Krásné hodinky patří jak k nám ženám, tak i k mužům. V elegantním provedení dokážou ještě umocnit celkový dojem z outfitu. Když se ke všemu přidají ještě užitečné funkce, hodinky jsou chytré a dokážou spolupracovat s mobilním telefonem, není zkrátka co řešit. Přesně tyto vlastnosti mají chytré hodinky značky Kronaby. My se v následujících řádcích soustředíme jak na jejich neotřelý design, tak především na jednotlivé užitečné funkce.

Krása ze severu

Zemí původu hodinek Kronaby je Švédsko. Tento fakt se pozitivně podepsal na samotném vzhledu jednotlivých modelů. Už jenom materiály, z nichž jsou vyrobeny, jasně napovídají o vysoké kvalitě spojené s elegantním vzhledem. Výrobce pracuje nejčastěji s kůží či ocelí. Indexy jsou vkládány ručně! Švédští designéři si zkrátka umějí s těmito ušlechtilými materiály pohrát a vytvořit z nich chytré hodinky.

17155914_385583955138648_2777135533224616226_n

Vše si pohodlně ohlídáte

Často se vám stává, že prostě nezaregistrujete a následně nestihnete hovor na vašem mobilu? Hodinky Kronaby vás na něj velmi jednoduše upozorní. To ale není všechno. Umí hovory i filtrovat. Snadno si lze navolit, kdo vás může třeba při důležitém jednání rušit a kdo nemá šanci. Jemné vibrace na zápěstí pro vás budou jasným signálem. Ač se to nezdá, pohlídají i váš životní styl, respektive míru pohybu. Jednoduše si vytyčíte cíl, tedy množství pohybu. Hodinky vás upozorní, že vysedáváte nadmíru, což povede k tomu, že vstanete a budete se zkrátka hýbat. Pomohou vám v tom aplikace Apple Health či Google Fit.

Další vychytané funkce

Nepochybujte o tom, že chytré hodinky v češtině nezvládnou i mnohé další věci. Můžete si jejich prostřednictvím třeba zapnout oblíbenou hudbu anebo fotit sebe z větší dálky. Najdete také ztracený telefon. Potřebujete-li probudit co nejjemněji, nebude to nejmenší problém. Zapomeňte i na jakékoli dobíjení. Baterie v hodinkách bez potíží vydrží dva roky. Váš chytrý stylový pomocník zkrátka nezklame.