Chystáte letní svatbu? Máme pro vás pár tipů

Letošní rok 2020 nás zrovna mile nepřivítal, ale to, že světem koluje pandemie koronaviru, neznamená, že by lidé přestali žít. Pokud jste se rozhodli si říci své ANO, jistě jste si oddychli, že jsou svatby již povolené a nebudete muset termín vaší svatby přesouvat na neurčito.

Svatební salóny, dýdžejové a restaurace již mají plné ruce práce s přípravou svateb a to je moc dobře. Přemýšleli jste o tom, čím vaši svatbu ozvláštnit tak, aby se všem hostům líbila? Nemusíte ji mít zrovna na zámku, nebo si odříkat svatební slib při seskoku padákem, aby vaše svatba byla něčím unikátním. Darujte všem svatebčanům originální vzpomínky na první den vašeho společného života. V Americe je to již celkem běžná záležitost, u nás je fotobudka na svatbu zatím známá jen mezi snoubenci, kteří sledují módní trendy. A to je strašná škoda, víte proč?

Protože na svatbu se pozve profesionální fotograf, který nafotí obřad, hostinu, pár strojených fotek z odpolední zábavy a jsou všechny tak nějak stejné. Kdežto fotokoutek nabízí digitální fotografie té nejvyšší kvality, které vznikají spontánně, jsou veselé, plné radosti a života. Díky fotokoutku se vaši svatebčané navzájem lépe seznámí a originální fotografie, které vznikají za použití legračních fotodoplňků a fotopozadí jsou jedinečné. Skvěle se budou vyjímat ve vašem svatebním fotoalbu.

Fotokoutek je také úžasným doplňkem, který dovede vaši tematickou svatbu k dokonalosti. Ať je již téma vašeho svatebního dne jakékoliv, ve fotokoutku lze zvolit odpovídající pozadí, který dojem z vaší svatby umocní. Hosté si mohou nechat fotografie ihned vytisknout, a vy samozřejmě obdržíte fotografie v digitálním formátu. Nebojte pronájem fotokoutku nestojí mnoho a s fotokioskem na vaší svatbě dostanete záruku. Záruku zábavné svatby, na kterou budete mít nejkrásnější vzpomínky uložené ve vašem albu.