Dejte na zubaře Praha a začněte s péčí o chrup ještě dnes

Říkáte si, že už konečně nastal nejvyšší čas, začít věnovat svým zubům potřebnou péči? I když se tvrdí,

  • že nikdy není pozdě začít,
  • že lépe později než nikdy, a podobně.

Určitě je škoda, že jste se k tomuto kroku neodhodlali již dříve. Jak říká zubař Praha 2 – čisté zuby se nekazí. Pokud zubním kazem trpíte, potom jsou vaše zuby málo čisté. To by vám nejlépe dokladovali na dentální hygieně Praha 2.

Důležité ale je, že jste se rozhodli udělat krok správným směrem, že jste se rozhodli začít svým zubům konečně věnovat dostatek péče. Pokud k tomu budete chtít přistoupit opravdu poctivě, pak je důležité, abyste každého půl roku přišli do zubní ordinace Praha na preventivní prohlídku a zároveň jednou za půl roku navštívili dentální hygienu Praha.

Jak si zuby čistit správně

Než se do poctivé a pravidelná péče o své zuby pustíte, měli byste vědět, jak si zuby správně čistit. Zubař Praha ze stomatologie Praha nabádá, že při čištění musíte vždy postupovat směrem od dásní k zubu. Nikdy opačně! Nesmíte také “šmidlat” kartáčkem bezmyšlenkovitě ze strany na stranu. Tímto způsobem byste velmi ubližovali svým dásním. Stomatolog Praha radí – správné čištění provádějte takto:

  1. Přiložte kartáček nad horní zuby pod úhlem zhruba 45 stupňů.
  2. Provádějte jemné krouživé pohyby směrem k zubu.
  3. Uvedeným postupem důkladně vyčistěte vnější i vnitřní plošky zubů – netlačte, raději přidejte nějakou tu minutu.
  4. Přiložte kartáček vodorovně na kousací plochy stoliček. Čistěte pohybem ve směru dopředu a dozadu.
  5. Vyčistěte mezizubním kartáčkem všechny mezizubní prostory (na tuto proceduru si vyčleňte další dvě minuty).

Řešení – zubní implantáty

Teď už víte všechno důležité pro to, abyste nemuseli začít střádat do pokladničky na zubní implantáty. Jsou však v životě situace, kdy jsou právě zubní implantáty jedinou možností, jak se znovu stát plnohodnotným člověkem. V tom případě jsou nejlepší volbou zubní implantáty Praha, které vám zhotoví na stomatologii Praha 2.