Toaletní stolky jsou ozdobou ložnice

Toaletní stolky jsou bez nadsázky evergreenem ložnic a dámských pokojů. Jako povinná ženská výbava se pyšní bohatou a dlouholetou tradicí. Ani dnes tomu není jinak. Mít ihned po ruce všechny zkrášlovací prostředky tolik potřebné k pravidelným procedurám je více než praktické.

Jak na výběr toaletního stolku

Asi každá žena vybírá nový toaletní stolek primárně podle celkového vzhledu. Není divu, tento kousek nábytku by měl pokud možno maximálně ladit s okolním interiérem a ostatním vybavením pokoje. Dejte si záležet na výběru správné velikosti. V ideálním případě by měla být taková, aby vám poskytla dostatek prostoru a zároveň zbytečně nezabírala moc místa. Dalším krokem je volba materiálu. Nejčastěji se můžete setkat s dřevěným provedením, které je nejen vysoce praktické a odolné, ale zároveň minimálně vychází z módy, takže vám může sloužit i mnoho let a stále dělat parádu. Nechcete-li pouze odkládací prostor, ale plnohodnotného pomocníka, upřednostněte toaletní stolek se zrcadlem. Tato varianta vám kromě tekoucí vody nekompromisně nahradí koupelnové vybavení, což jistě ocení další členové vaší domácnosti. V neposlední řadě dbejte na dostatek úložných prostor, bez nichž by toaletní stolek nebyl tím pravým ořechovým. Kam jinam byste si uložila parfémy, hřebeny, líčidla nebo osobní drobnosti. Stolek by měl mít nejen otevřené zásuvky, ale také uzavřené šuplíky, v nichž se vám kosmetika nebude kazit.

Oblíbená designová provedení

V posledních letech se těší oblibě především elegantně jednoduchý nábytek. V oblasti odstínů jsou pak nejžádanější světlé barvy, které rozjasňují okolní prostor. Ideálním řešením je v tomto případě toaletní stolek dub sonoma. Jedná se nejen o designový odstín, ale i nadčasové zpracování, které se vám nikdy neokouká.