Sexuální pomůcky, které ozvláštní i ten nejnudnější intimní život

Bohužel, spousta vztahů troskotá právě na nudném intimním životě. Jakmile se z ložnice vytratí vášeň a touha, stává se z dlouhého milování rychlovka, kterou chcete mít prostě za sebou. Pokud si však s partnerem v ostatních směrech naprosto rozumíte, nemusíte ho hned opouštět kvůli tomu, že vám to přestalo fungovat v ložnici. Podle sexuologů je to naprosto normální, stačí na sexuálním životě prostě jenom zapracovat. Přizvěte si na pomoc klidně pomocníka v podobě hračky pro dospělé.

Jakmile se řeknou erotické hračky, každého napadne něco jiného. Zatímco někomu se před očima jako první objeví vibrátor, někomu zase nafukovací panna. Co člověk, to naprosto jiná fantazie.

S vibrátorem za dobrodružstvím

Oblíbenou pomůckou je jednoznačně vibrátor, jenž slouží nejen k masturbaci. Vytáhněte ho z šuplíku klidně i v okamžiku, kdy budete v ložnici se svým partnerem. Jsou polohy, během nichž můžete použít i vibrátor.

Třeba si klekněte na všechny čtyři tak, aby partner do vás pronikl zezadu. Při takové poloze může partner použít anální vibrátor či jinou anální pomůcku, aby dráždil váš zadeček. Jestliže je pro vás anální uspokojení tabu, tak si při dané poloze dejte vibrační pomůcku na klitoris. Zažijete opravdové vzrušení.

TIP: erotické pomůcky využívají často i pro práci v erotice, etotika není tabu

Vibrátory se rozdělují na několik kategorií. Sehnat můžete přímo model na klitoris, bod G, ale na oblíbenosti neztrácí ani vibrátory rotační, anální, s přísavkou či dvojité.

Zahrajte si erotickou hru a navnaďte se

Říkáte si, že erotická hra je pro puberťáky? Vůbec ne. Dokáže pořádně nažhavit i dospělé jedince, kteří nemají tak velkou vlastní fantazii. V zábavné erotické hře si vyzkoušíte používání různých erotických pomůcek a třeba se inspirujete, že si některou navíc objednáte. Dosáhne s vaší pomocí dívka ve hře orgasmu? Sledujte orgasmometr, určitě to zvládnete. Přizvěte k hraní také svého partnera.

Afrodiziaka zvýší váš apetit

Účinky afrodiziak jsou známy po staletí. Pomáhají posilovat chuť na sex jak u mužů, tak i u žen. Pokud se vám třeba po porodu vytratily myšlenky na sexuální požitek, afrodiziaka to jednoduše vyřeší. Zvýší totiž prokrvení pohlavních orgánů. Zatímco mužům zlepší erekci, ženám navodí chuť na postelové hrátky. Přestanete sex odříkat, což váš partner určitě ocení.

Známé jsou především španělské mušky. Jedná se o kapky zlepšující sexuální akt. Často jsou španělské mušky přezdívány jako elixír lásky, protože po jeho namíchání zažijete dosud nevídané.

Pokud jste stydlivá, tudíž nepřipadá v úvahu, abyste šla do kamenného sexshopu, vůbec nevadí, neboť si můžete erotické pomůcky objednat skrze internet. Oblíbený je internetový sexshop RůžovýSlon.cz, kde najdete hračičky rozdělené do přehledných kategorií.