Ceny plynu stoupají. Přechod k jinému dodavateli se vyplatí!

Doby, kdy běžný spotřebitel neměl na výběr a musel platit za plyn jediné společnosti na trhu, již dávno minuly. Pokud se vám zdají ceny plynu zbytečně vysoké, vyvažte se ze stávající smlouvy a přejděte k jinému dodavateli. Zvláště v případě provozu rodinného domu, kde je spotřeba větší, se to opravdu vyplatí.

Neplaťte za plyn víc, než je nutné

Proč mnoho domácnosti utrácí za plyn větší částku, než opravdu musí? Většinou je to proto, že mnoho Čechů trpí určitým strachem z vypovídání smlouvy a přechodem k nové společnosti. Věřte ale, i přes prvotní obavy nebudete takového kroku litovat. Vhodného dodavatele naleznete prostřednictvím praktického srovnávače cen plynu na internetu. Někteří vám dokonce pomohou vyřídit veškeré administrativní úkony nutné pro přechod k jiné společnosti – například licencovaný dodavatel plynu pro ČR Enra, který zásobí jak domácnosti, tak firmy a instituce.

Enra je levnější

Ptáte se, co umožňuje jedné společnosti žádat od koncového zákazníka méně než ostatní? Vedle prostého faktu, že zákazníky neokrádá a neúčtuje si nic kromě samotné ceny plynu, jsou to především nízké provozní náklady. Odpadají také aktivační a deaktivační poplatky, kterým byste se u dominantního distributora pravděpodobně nevyhnuli. Budete si moci vybrat z několika tarifů a podepíšete skutečně nejvýhodnější smlouvu. Že to vážně funguje, dokazuje dvacetiletá historie firmy Enra v tomto oboru.

Rozhodují ceny plynu i přístup k zákazníkovi

Již počáteční pomoc se změnou dodavatele dává jasně najevo, že společnost Enra má ke svým klientům velice pozitivní přístup. Kromě přímé podpory svých zaměstnanců vám poslouží také přehledné internetové stránky, kde si budete moci na integrované kalkulačce plynu předem spočítat, kolik vlastně ušetříte. Stálí klienti mohou využívat věrnostního programu a získat řadu benefitů. Přesvědčte se sami!