Zažijte dovolenou v Praze plnou zážitků i odpočinku

Praha je město známé po celém světě. A to hlavně díky své nezapomenutelné atmosféře. Nechte na sebe dýchnout Prahu ve své plné kráse a udělejte si dovolenou plnou zážitků a odpočinku v samotném centru města.

Správný hotel základ dovolené

Romantické město s nespočtem památek, kulturních center a úžasných uliček. Jak si tohle vše nejvíce užijete? Když zvolíte správné ubytování přímo v centru města. Prvotřídní servis, krásné prostředí a ideální dopravní dostupnost na všechna důležitá místa. V neposlední řadě také ochotný personál ,který vám poradí a doporučí zajímavá místa. To vše vám nabídne pouze hotel v centru Prahy.

Untitled

Týden se v Praze rozhodně nudit nebudete

Praha je opravdovým kulturním a historickým centrem České republiky. Lákají architektonické památky? Vedle Pražského hradu, Karlovu mostu muzea nevynechte Národní muzeum, Rudolfinum Orloj na Staroměstském náměstí. Tady všude se psaly dějiny českého národa. Je libo divadlo nebo výstava? Vydejte se do Národního divadla nebo Rudolfina. Budete ohromeni. Praha má své nezaměnitelné kouzlo za každého počasí a v každém ročním období. Ať už tedy do Prahy vyrazíte na jednu noc nebo celý týden, budete ohromeni.

belvedere

Síť gurmánských restaurací a odpočinek na náplavce

Pokud rádi ochutnáváte prvotřídní kuchyni, máte v Praze o zábavu postaráno. Od tradičních českých restaurací, přes Sushi bar hotelu Belveder až po exotické Ambiente Brasileiro U Radnice. Během jarního a letního období ožívá pražská Náplavka. Třpytíce se Vltava je lemována posedávajícími lidmi v dobré náladě. Ideální odpočinek přímo v centru města. To vše a mnohem více na vás čeká přímo pod okny vašeho hotelového pokoje.