Bojíte se první návštěvy posilovny? Začněte skupinovkou

Lidé v poslední době sportují čím dál více. Možná je na vině i životní styl dnešní doby, kdy spousta z nás prosedí celé dny za počítačem a tělu pohyb prostě chybí. Jedno je každopádně jisté – pohybem nic nezkazíte, ať už si vyberete jakoukoliv aktivitu. Velmi oblíbené jsou zejména posilovny. Už vás také napadlo, že byste se do nějaké vydala?

Výhod chození do posilovny je několik. Tou hlavní je fakt, že tam můžete chodit celoročně bez vymlouvání se na počasí. V zimě si zacvičíte ve velkém sále a v létě třeba venku. Kdybyste nechtěla být zavřená uvnitř, někde nabízí i venkovní prostory. Velmi pěkně zařízenou zahradu má například jedna posilovna v Praze – Eaglefitness.

V obrovském komplexu si najdete to své

Centrum Eagle Fitness se rozkládá na 900 m2 ve dvou patrech. Najdete zde posilovnu, aerobní sál, kardiozónu, lifternu, sál na bojová umění. Aktivit na výběr je tedy mnoho, rozhodně nemusíte pokaždé pouze posilovat. Eagle Fitness totiž není jen obyčejná posilovna, nýbrž komplexní fitness centrum, kam lidé chodí udělat něco se svou postavou či užít si volný čas. Jakkoliv se vám to může zdát hloupé, fyzická aktivita se pro vás určitě stane návykovou. Probouzí totiž v těle hormon štěstí endorfin.

Nemusíte začínat sama

Děsí vás představa dne, kdy poprvé zamíříte do fitness v Praze a potkáte zde spoustu profesionálních bodybuilderů a žen s vypracovaným tělem? Každý někdy začínal. Pokud je vám ale nepříjemné cvičit mezi nimi, zapište se na skupinový trénink v Eagle Fitness. Mezi dalšími lidmi, již jsou na tom stejně jako vy, se nebudete stydět. Nebo je možné domluvit si osobní schůzku s trenérem, který vás vše naučí a doporučí vám vhodné aktivity dle toho, zda toužíte po zlepšení síly, snížení tuku, vymodelování postavy apod. Úvodní diagnostiku je dobré absolvovat, abyste necvičila nadarmo. S rozhodováním dlouho neváhejte. Čím dříve začnete, tím dříve se dočkáte vysněné postavy.

One thought on “Bojíte se první návštěvy posilovny? Začněte skupinovkou

Comments are closed.