Co s volným časem v příštím roce?

Nemůžete se už dočkat, až venku vysvitne první jarní sluníčko a Vy konečně shodíte dlouhé zimní kabáty a užijete si opět krásné teplé dny? Jaro pro mnohé z nás znamená příležitost věnovat se oblíbeným činnostem a mnohdy vyzkoušet i něco nového.

Co třeba se proletět letadlem?

Skvělou příležitost k tomu nabízí zážitky od Firmy na zážitky. Právě na webovém portále www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/najdete celou řadu jedinečných tipů na volnočasové aktivity, které by neměli jen tak někomu uniknout. Splňte si Váš dávný dětský sen o letu vrtulníkem nebo třeba větroněm. Létat volně jako pták a mít přitom kontrolu nad svými pohyby je to, co poskytují vyhlídkové lety. Proletět se budete moci nad krajinou České republiky. Pravděpodobně se Vám přitom naskytne příležitost vidět známé prostředí v naprosto miniaturní velikosti. Vyhlídkový výlet po hradech a zámcích s trasou Karlštejn můžete darovat také jako dárek k letošním Vánocům nebo k blížícím se narozeninám.

Tipy na jarní volnočasové aktivity

Další možností, jak si zkrátit dlouhé chvíle je indoor surfing. Tento vodní zážitek je ideální především pro ty, kteří by se rádi naučili prohánět na prkně po vlnách oceánu nebo moře. Zní to k nevíře, ale toto umění se můžete s lehkostí naučit také v České republice. Stačí navštívit Surf Arénu Praha a hned si budete připadat, jako byste se přemístili na slunnou pláž na Hawai. Tato aréna je vybavena speciálním simulátorem, který umožní naučit se surfovat na opravdové vlně. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani větrný tunel Praha Letňany. Proud vzduchu v této hale proudí o rychlosti až 280 km/hod.