Jak se cítit opět fit?

 

Necítíte se poslední dobou ve své kůži a ráda byste se začátkem příštího kalendářního roku dala opět do fyzické pohody? Pusťte se do Vaší novoroční výzvy společně se Zdravou výživou Praha.

Krok od očisty organismu

Lidské tělo je každodenně vystaveno vlivu nejrůznějších civilizačních chorob. Svůj vliv na špatné fungování lidského organismu má také nevhodné složení potravy, nedostatek pohybu a nadměrný stres. Důsledkem toho jsou nejrůznější civilizační choroby i chronické vyčerpání. Projevovat se můžou však různě. Někdo se může cítit pouze unavený, jiného trápí zažívací potíže a jiný přibere na váze. Často se dostavují také potíže spojené s opakovaným nachlazením, ekzémy či bolesti hlavy. Můžete také například v práci pocítit, že se soustředíte mnohem hůře než dříve. Všechny tyto příznaky jsou signálem toho, že je Váš organismus přetížen a potřebuje odpočinek. v takovém případě by na řadu měla přijít očista organismu. Třebaže se Vám může na první pohled zdát, že se jedná o malichernost, buďte ke svému zdraví obezřetní.

Zdravá výživa Praha Vám pomůže dostat se do dobré kondice

Centrum trvalého zdraví Cordeus přináší osvědčené pročišťovací postupy klasické i přírodní medicíny, které mohou přispět k tomu, abyste se cítila opět zdravě. Nezbytnou součástí je také změna v návycích v oblasti myšlení i zapojení pravidelných pohybových aktivit. Zapomeňte také na změnu stravovacích návyků. S programem Metabolic balance můžete dokázat i to, co se zdálo doposud nemožné.  Výživoví poradci Vám sestaví individuální plán, který bude vytvořen na míru pouze Vám. Společně jistě najdete takovou cestu, která povede k Vašemu vysněnému cíli.