Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting

Hydratace, slovo, které je s krásnou, mladistvě vypadající pletí neodmyslitelně spojováno. Co se však stane, pokud nebude pokožka dostatečně hydratovaná? K dehydrataci dochází vlivem nízkých i vysokých teplot, slunečního záření, životosprávy i námahy. Dehydratovaná pokožka má tendenci ztrácet pružnost a stárnout. Ruku na srdce, kdo pravidelně pečuje nejen o obličej, ale také o dekolt, krk a ruce? Právě tyto oblasti však mohou hodně napovědět o věku. Nejefektivnější řešení pro zpevnění pokožky a pozvednutí kontur? Mezoterapie, biorevitalizace a hydrolifting.

Snímek obrazovky 2017-05-25 v 23.07.27

Účinné metody pro omlazenou pleť

Tři metody, které mají jedno společné. Mezoterapie, biorevitalizace a hydrolifting obnovují životně důležité vlastnosti kožních buněk. Kožní buňky vyživují především kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová se přirozeně v těle vyskytuje, zhruba po 25. roce však dochází k úbytku její tvorby. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, neboli aktivovat růst kolagenových vláken. Všechny z uvedených metod využívají blahodárných účinků kyseliny hyaluronové. Díky důkladné výživě, oxidačním procesům a mikroregulaci dokáží pokožku nejen vyživit, ale zvyšují také její pružnost a poddajnost a zpomalují proces stárnutí.

Snímek obrazovky 2017-05-25 v 23.07.18

Biorevitalizace

V případě biorevitalizace dochází k aplikaci čisté kyseliny hyaluronové.

Mezoterapie

Metoda mezoterapie využívá speciální koktejl na bází kyseliny hyaluronové, který je obohacený o vitamíny, minerály a látky sestavené na míru potřebám pacienta.

Hydrolifting

Hydrolifting obsahuje opět aplikovaný koktejl, který je navíc obohacený o glycerol. Unikátní složení glycerolu v kombinaci se speciálním koktejlem vede k vyšší produkci kolagenu, což pokožku nejen zpevňuje, ale stará se i o liftingový efekt.

Každá ze tří metod je vhodná pro jiný typ pleti, ošetřující lékař vám doporučí metodu, která je právě pro vás nejvhodnější.

Efekt mezoterapie, biorevitalizace a hydroliftingu

Metody na bázi kyseliny hyaluronové se postarají o omlazení pokožky v podobě liftingu pleti, zpevnění pokožky a zpevnění kontur. Všechny metody je možné aplikovat na téměř jakoukoliv partii těla, v čele s krkem, dekoltem a hřbetem rukou. Výsledný efekt je okamžitě viditelný. Po udržení efektu je vhodné ošetření pravidelně opakovat v intervalech, doporučených lékařem. Všechny metody jsou pro tělo přirozené a nevyžadují následnou rekonvalescenci.

Neinvazivní lifting s úžasnými účinky se skrývá pod názvy biorevitalizace, mezoterapie a hydrolifting. Vyzkoušejte účinné ošetření na vlastní kůži a zamilujte se do omlazené pokožky na klinice Mediestetik.