Trendy kabelky jaro/léto 2016

Největším přítelem každé ženy, je kabelka. Proto není divu, že mnoho z nás klade velký důraz na výběr kabelky. Abychom vám výběr kabelky usnadnili, máme pro všechny ženy výběr těch nejlepších trendy kabelek pro jaro/léto 2016. Trendy kabelky pro nadcházející sezónu nepřináší příliš šokující a inovativní textury, tvary či barvy, ale spíše se v nové sezóně snaží návrháři ukázat nový, zajímavý přístup. V souladu s klasickými taškami přes rameno, crossover stylu a batohy, přinesly trendy 2016 kabelky zdobené květinami, kabelky pytlíkové tvaru a další modely se kterými vás právě seznámíme.Nadcházející sezónu budeme moci také uctívat pohodlnost a svobodu pohybu u crossover. Díky své pohodlnosti je tento typ kabelky téměř v každém ročním období trendem. Mnoho módních návrhářů přináší stylové crosover tašky v tradičním stylu. Najdou se však i návrháři, kteří se odvážili experimentovat s inovacemi. Mezi nimi byly například Rag & Bone kabelky v úzkém provedení s kratším popruhem, Michael Kors se snažil vložit do svých modelů 70. léta a značka Burberry předvedla klasické a prostorné tašky ve stylu crossover.

V nové sezóně nebudou chybět také tašky v retro stylu. Na tento styl vsadily módní značky Michael Kors, Dolce & Gabbana a Fendi. Ani kabelka bucket, která byla minulou sezónu nejmodernější neopouští první příčky v trendech jaro/léto 2016. Modely této kabelky jsou propracované a svěží. Jedná se především o tvořivou hru textur, materiálů, siluet a dobrých detailů, které se v celkovém vzhledu mění. Mezi známe návrháře, kteří vsadili na bucket tašky patří Kenzo, Victoria Beckham, Giorgio Armani a Gucci.Mezi nevšední trendy v oblasti kabelek patří geometrické boxy. Obdelníkové a hranaté tvary, které připomínají spíše šperkovničku se staly originální inspirací pro vytvoření jedinečné kabelky. Tuto kabelku se spoustou zdobením můžeme vidět v kolekcích Dolce & Gabbana. Značka Lanvin předvedla tuto kabelku s luxusním hadím akcentu s dlouhým popruhem. Z módních přehlídek víme, že jedním z nejžhavějších aplikací na kabelkách budou jarní sezónu střapce a třásně. V letní sezóně bude in dlouhé střapce zdobící nápadité a barevné tašky. Nejlepší materiálem se další sezónu stala srst. I když se může kožešinová kabelka v letních dnech zdát trochu nevšední a nepraktická, mnoho návrhářů na tento materiál vsadila vše. Luxusní kožešinové kabelky byly k vidění na přehlídce Roberto Cavalli, Dries Van Noten a Fendi, z nichž každá značka přinesla zcela odlišný styl.

Ani v letních dnech se nebudete muset vzdát velké nákupní tašky s potisky. Velké kabelky s květinovým potiskem byly hlavními poutači přehlídek  Valentino, Fendi, Dolce & Gabbana, Christian Dior, Dries Van Noten, Lanvin a Louis Vuitton. Květinovými vzory to ale nekončí. V letních dnech najdete i další vzory, jako jsou tečky, pruhy, kárované motivy a zvířecí potisky. Pokud dáváte přednost hlavně pohodlnosti, potom budete i v letních dnech moci sáhnout po moderním batohu. Batohy nejsou jen pro školačky a turisty. V nové sezóně po nich mohou sáhnout všichni. Barevné, tištěné, retro, vojenské nebo batohy s třásněmi tvoří samostatný oddíl trendů pro rok 2016.Posledním trendem který nás zaujal jsou nekonvenční, mimořádné tašky. Mnoho módních návrhářů si neodpustí předvedení nestandardních a kreativních forem kabelek. Nedávné módní přehlídky předvedli velkou škálu těchto netradičních kabelek. Mezi takové modely patří třešňové pytle Undercover, značka Chanel přišla s kabelkou ve tvaru videokazety, kovové srdce zase vytvořili módní návrháři značky Dolce & Gabbana.

Trendy kabelky jaro/léto 2016 jsou barevné, nápadité a dostatečně rozmanité. Aktuální kabelky uspokojí každou ženu.