Kožené kabelky nikdy nezestárnou

Každá žena upřednostňuje při výběru dámské kabelky trochu něco jiného. To co mají ale ženy společného je fakt, že umí spojit účelnost s elegancí do jedné kabelky.

Pro některou z nás jde o praktického pomocníka, který nám slouží pro potřebné věci, jako je peněženka, mobil, klíče, deodorant, parfém a kapesníky. Jiné ženy potřebují dát do své kabelky třeba i diář, dokumenty, notebook, přezůvky a svačinku. Od toho se odvíjí i velikost kabelky, kterou si chceme pořídit. Nemusí jít vždy jen o současný módní výstřelek, některé z nás více řeší praktičnost dámské kabelky. Někdy prostě ale daný kousek musí mimo parády splnit i svůj účel.

Nadčasové kožené kabelky

Luxusní kožené kabelky nikdy neztratí na své originalitě a vznešenosti. Pokud vsadíte na kvalitní značku, neuděláte chybu. Například kabelky Guess se těší velké oblibě. Kabelka má splnit praktický účel a současně zapůsobit jako elegantní doplněk k oděvu. Kožené kabelky nejsou vůbec fádní a nudné. V současné době existují kožené kabelky různých velikostí, tvarů i barev. K dispozici jsou dámské kabelky přes rameno, do ruky, nebo třeba aktovkové typy, kam se bez potíží vejde třeba notebook. Mohou to být kabelky elegantní, sportovní, nebo třeba typické byznys kabelky. Kožené kabelky ocení především náročné dámy.

Jak udržovat kožené kabelky

Kožené kabelky jsou velmi nenáročné na údržbu. Kůže patří mezi nadčasové módní stálice. Vyšší investice se vám rozhodně vyplatí. Oproti látkovým a koženkovým kabelkám vám na oplátku mnohem déle vydrží. Kožené kabelky nikdy nevyjdou z módy. Kabelku lze ošetřit na povrchu vhodnými oleji nebo vosky. Na drsnou kůži v podobě semiše použijeme přípravky ve spreji, aby časem nedocházelo ke slepení jejích jemných vláken. Vhodným doplňkem kožené kabelky je i peněženka, která může mít stejnou barvu. Pak se společně doplňují. Pokud jste zvyklé nosit i doklady a karty ve své peněžence, vyberte si o něco větší typ.