Proč využívat kyselinu hyaluronovou na pleť?

Jen zdravá pleť může být doopravdy krásná a mladistvá. Při dostatečné péči o naši pokožku se vyhnete všem nepříjemným komplikacím, které přináší nezdravý životní styl a zvyšující se věk. Pro naši pleť je nejlepší kyselina hyaluronová, která na ni má velmi příznivý vliv a my vám teď vysvětlíme, jaký.

Pleť je chráněná, hydratovaná a vyživená

Kyselina hyaluronová chrání pleť před škodlivými vlivy prostředí, například před slunečním zářením. Vlivem jeho nadměrnému vystavování pleť rychleji stárne, snadno se podráždí a těžko se zklidňuje. Dostatečná hydratace, kterou pleti kyselina hyaluronová zajišťuje, pomáhá pleť vypnout a udržet tak její mladistvý vzhled. Hyaluronové sérum navíc pleti zajišťuje potřebnou a důležitou výživu, bez které se zdravá a krásná pleť nedokáže obejít.

Pleť je zdravá, vyčištěná a rychle se regeneruje

Pro dokonalé zdraví naší pleti jsou důležité nejen živiny a hydratace, ale také ochrana před nečistotami, kterým je pleť neustále vystavovaná. Hyalurmed čirá kyselina hyaluronová 100 ml pleť hloubkově vyčistí, čímž také pomáhá zrychlit její regeneraci v případě podráždění. Obsahuje 100% kyselinu hyaluronovou a čím vyšší je její koncentrace, tím rychleji a výrazněji bude na pleť působit. Její účinky jsou viditelné již po prvním týdnu užívání.

Pleť je hladká, bez vrásek a jizev

Kyselina hyaluronová dodává pleti potřebnou elasticitu, bez ní je pleť povadlá a nedostatek pevnosti a pružnosti vede často ke vzniku vrásek, případně jizev. Pro řešení těchto potíží doporučujeme používat Kyselina hyaluronová sérum. Jeho vlivem dochází k napnutí pokožky a redukci vrásek a pleť okamžitě získává mladistvý vzhled. Taková pleť navíc nemá sklony k praskání a neobjevují se na ní žádné nevzhledné jizvičky nebo strie.