Dárkové koše z kvalitních španělských potravin

Jako mávnutím kouzelného proudku se venkovní letní teploty přeměnily v chladné studené dny. Místo letních šatů vezme každý den za vděk teplou bundu s dlouhými kalhotami a hlavou se nám místo myšlenek na letní dovolenou začínají prohánět nápady na vánoční dárky.

Darujte kvalitní potraviny jako dárek

Letos se můžete oprostit od tradičních hmotných dárků a místo toho mile překvapit u vánočního stromečku dárkovým balíčkem s kvalitními španělskými potravinami. Nakoupit je můžete v e-shopu společnosti BMC Brno nebo přímo v její kamenné prodejně. Nabídkový katalog společnosti BMC Brno pravidelně oslovuje širokou skupinu potenciálních zákazníků. Vyberou si zde především ti, kteří rádi připravují lehkou avšak chutnou přímořskou kuchyni. Ze španělských potravin jednoduše připravíte to, na čem jste si tak rádi pochutnávali po celou dobu letní dovolené u moře. Pokud jste si sebou domů nepřivezli žádný recept ze španělské kuchyně, nevadí. Inspiraci na slavnostnější oběd či večeři můžete hledat zde www.bmcbrno.cz. Recepty jsou zde popsány krok za krokem a tak se pro Vás vaření stane oblíbeným koníčkem.

Co dát do dárkového koše?

Společnost BMC Brno se specializuje především na dodání konzervovaných potravin. I v České republice si můžete smlsnout na mnoha španělských delikatesách. Z e-shopu této firmy však můžete objednat a následně koupit rovněž vynikající alkoholové nápoje. Mezi nimi lze se jistě vyjímá dominikánský rum nejvyšší kvality rum Baoruco, víno Old Porter nebo vína z vinařství Bodegas el Coto Rioja. Do dárkového balíčku můžete přidat poctivé španělské olivové oleje i kapary ve slaném nálevu.