Veďte děti k fotbalu a pořiďte jim kvalitní vybavení

Fotbal je mezi dětmi tím nejpopulárnějším sportem, a pravděpodobně tomu tak bylo již v dětství našem i našich rodičů. Spousta kluků sní o tom, že z nich jednoho dne bude další Pavel Nedvěd. Proč je v téhle touze nepodpořit? I když se po pár letech začnou věnovat něčemu jinému, utuží si fyzičku a naučí se pracovat v týmu.

Sportovní kroužky jsou in – a fotbal hraje prim!

Statistické výzkumy prozrazují, že ke sportu vede své děti prostřednictvím zájmových kroužků 47 % českých rodičů. Na prvním místě v žebříčku popularity se u této nemalé části obyvatelstva usadil fotbal, který je ostatně favoritem i v celosvětovém měřítku. A není to náhoda – děti se při něm vyřádí a vyběhají, mohou uplatnit soutěžního ducha a současně se naučí pravidlům týmového jednání a získají spoustu společných zážitků. Cílem správného trenéra, kterých je u nás naštěstí dostatek, je dát mladým fotbalistům základy v ovládání míče, jeho vedení po hřišti, pravidlech fotbalu, nahrávání a střelbě, ale také je naučit soustředění, píli, zdolávání výzev, spolupráci a zodpovědnosti. V rámci tréningu děti dále zvyšují celkovou obratnost a zlepšují své pohybové návyky.

Podpořte úspěch mladého týmu kvalitní výbavou

Obliba fotbalu napříč historií zůstává stále stejná, něco se však přesto mění: výbava. Vzít si tenisky, staré tepláky a tričko a jít si jen tak “zakopat” na hřiště už dnes prakticky nepřipadá v úvahu. Aby se hráči cítili při sportu komfortně a nebyli vystaveni zbytečnému riziku, je kvalitní vybavení skutečně nutností. Obránce, útočník, rozhodčí a brankář přitom potřebují rozdílné dresy a chrániče. Kromě funkčního a pohodlného dresu by měl každý hráč vlastnit fotbalové štulpny, kopačky odpovídající věku, bytelné chrániče a u brankáře také rukavice. Tím ale výbava týmu nekončí. Mladým fotbalistům můžete dále objednat sladěné tréningové oblečení, ručníky v barvách týmu a další doplňky.

Kličkujte v bohaté nabídce

Až budete nakupovat vybavení pro malé i velké sportovce, spolehněte se na tradici spíše než na lákavé reklamy. My doporučíme společnost DDsport, která se na trhu pohybuje již přes 20 let a podporuje sportovce zvučných jmen i začínající jedince a týmy. Zde si můžete nakonfigurovat vlastní design dresů i dalšího oblečení přesně podle požadavků vašeho týmu.