Stereotyp ve vztahu přináší nudu! Víme, jak se jí zbavit

Žijete s vaším partnerem či partnerkou společně již několik let a zdá se vám, že už to není takové jako na začátku? Možná se bohužel nejedná pouze o pocit, ale o tvrdou realitu. Popravdě řečeno, setkáme se s ní jednou všichni. Jak se s tím ovšem vypořádat? Alternativ je spousta. Začít můžeme zdravým životním stylem, anebo naopak pohýřenými nocemi. Nepatříte-li mezi příznivce ani jednoho ze zmiňovaných extrémů, vydejte se standardní cestou oživení vztahu v milostné oblasti. Sex je skutečným kořením, kterého se nikdy nepřejíte. Pokud to v něm vázne, můžete využít třeba některého z následujících tipů.

Něžná i tvrdší erotika na něj určitě platí…

Možná už vašemu partnerovi nepřipadáte tak svůdná, jako tomu bylo v minulosti. Vyzkoušejte na něj klasické dámské triky. Bohatě vám k tomu poslouží erotické prádlo. Jestliže byste vše řešila pouze jemně, vsaďte na klasické svůdné krajkové kalhotky a košilku. Chcete být poněkud tvrdší a dominantnější? Není problém volit kůži, případně latex. Někteří muži milují i převleky. Takové catsuity či overaly dokážou divy. Alternativ je dost. Za vyzkoušení stojí i maska na oči. Slasti si lze užívat i poslepu a prohlédnout až poněkud později.

Vibrátory v mnoha podobách

Kdo by neznal robertky? Asi každý. Jen jsou většinou spojené a autoerotikou. Ano, pravděpodobně je jejich hlavní úlohou sebeuspokojování. Mysleli jste ale na to, že se může jednat o vzájemně příjemnou záležitost? Pokud ne, pak vězte, že mnohé modely stojí za vyzkoušení. Vynikající jsou především klitorální vibrátory, které zajistí dokonalé orgasmy i ženám, jež jich standardním způsobem prostřednictvím pohlavního styku nedokážou dosáhnout. Zvolit je možné také anální vibrátory schopné dráždit místa, u nichž byste to ani nečekali! Mezi méně tradiční zástupce z této kategorie se řadí vibrační kroužky. Jednoduše nasadíte vybraný model vašemu partnerovi na penis a následně se můžete pustit do milostných hrátek. Stoprocentně přinesou ovoce i vám!

Anální kolíky ve spoustě podob

Stimulace análního otvoru není v milostných hrátkách ničím novým. Vybírat si můžete spousty zajímavých modelů, které se liší jak tvarem, tak i materiálem. Výbornou volbou je především skleněný anální kolík. Mění teplotu v závislosti na okolním prostředí a umí zapůsobit naprosto skvěle v momentu, kdy to třeba nejméně čekáte. Mnohdy není problém anální kolík aplikovat i do vagíny pro zcela unikátní pocit lišící se od toho, kdy používáte vibrátor.

Vakuové pumpy pro silnější erekci

Nejen vibrátor dokáže udělat divy! Pro silnější a rychlejší erekci můžete tomu vašemu pořídit vakuovou pumpu. Vybírat lze jak klasické modely v mnoha podobách, tak i vibrační, jež spojí sílu podtlaku s jemným masážním účinkem vibrací. Fantazii se zkrátka meze nekladou a vaše milování dostane další rozměr.