Nenechávejte boty v krabicích. Pořiďte si botník

Vzpomínáte na seriál Sex ve městě a jeho hlavní představitelku Carrie Bradshawovou s její úchylkou na krásné boty? Pravdou je, že rozhodně není výjimkou, touto závislostí trpí velké množství žen. Asi to prostě mají zakódované v DNA a u každé malé holčičky se jednoho dne tento dávný pud ozve. Problémem je ovšem místo, kam všechny boty nakonec uložit. Krabice, které nemají žádný způsob odvětrávání, totiž nejsou zrovna nejvhodnější.

Jak vybrat praktický botník?

Určitě to znáte taky. Spousta páru bot a není je kam uložit, a tak se boty válí jen tak na podlaze v předsíni či na společné chodbě v domě. Většina botníků prostě bohužel není uzpůsobena na průměrný počet párů bot v jedné rodině. Navíc do botníku by se vám neměla vejít pouze obuv, ale také další doplňky, jako například kartáče, impregnační a čistící spreje. Více než na vzhled byste tedy měli myslet na velikost úložného prostoru. Naštěstí v současné době již existují velkokapacitní botníky, kam se vám pohodlně vejdou všechny páry. Jestliže máte menší méně prostoru, využijte všechen, který můžete, ideální jsou proto například závěsné botníky, které můžete jednoduše připevnit na zeď či na dveře, a díky tomu ušetříte spoustu místa na zemi. V případě, že si při obouvání rádi sedáte, je ideálním řešením sedací botník. Ten je velmi praktický především pro starší osoby, které již neudrží takovou stabilitu.

Nábytek Dona-shop

Jestliže tedy i vás trápí nedostatek úložného prostoru na boty a potřebujete nový botník, určitě navštivte internetové stránky e-shopu Dona-shop.cz, kde najdete širokou nabídku všech druhů nejmodernějších botníků všech velikostí a způsobu otevírání. Jedněmi z nejoblíbenějších jsou v poslední době výklopné botníky, Je to způsobeno především tím, že jsou celkem nenáročné na prostor a přitom pojmou velké množství obuvi.