Žádné experimenty s dětskou nohou

Pro každého z rodičů je zdraví dítěte na prvním místě. Dbáte na jeho životosprávu, vybíráte sprchové gely šetrné k dětské pokožce, snažíte se ho dobře a pěkně obléknout. Ačkoli se to možná nezdá, nejvíce pozornosti by se však mělo věnovat výběru správné obuvi. Protože právě nohy budou to vaše zlatíčko nosit celý život.

Odborníci mají jasno

Už s prvními krůčky stojí každá máma i táta před poměrně složitou otázkou, jaké dětské boty vybrat? Na trhu je jich nepřeberné množství. V tomto případě se rozhodně nevyplácí kupovat zajíce v pytli. Podle dětských ortopedů je nutné dbát na to, aby měla dětská obuv kulatou a prostornou špičku s tužinkou kvůli dostatku místa pro prsty. Dále je důležitý pevný opatek, který pomáhá správnému postavení nohy. A podstatná je i vyjímatelná stélka z kvalitního materiálu, protože dětská nožka někdy trpí zvýšenou potivostí. Takže svrchní materiál by měl být dostatečně prodyšný.

Češi to umí

Jelikož jde o investici do zdraví vaší princezny či malého nezbedy, vsaďte rovnou na prověřenou kvalitu, kterou nabízí třeba český výrobce FARE. Vedle nesáhnete, ať už sháníte domácí, vycházkovou, celoroční, trekovou nebo textilní obuv. Jako jeden z mála výrobců nabízí modely botiček, od těch pro nejmenší děti až do nadměrné velikosti čísla 49. A jestli patříte mezi aktivní a sportovně založené rodiny, oceníte trekovou obuv s klima membránou ve velikostech 23 – 49. Český výrobce navíc třetinu kolekce dvakrát do roka obměňuje.

FARE jde s dobou

Firma FARE na českém trhu funguje neuvěřitelných 25 let. Po celou dobu klade důraz na výrobu a distribuci kvalitní a zdravotně nezávadné dětské obuvi. Díky inovacím, novým nápadům a zlepšovákům si tuto českou značku bot oblíbily všechny generace, které od českého výrobce pořizují na zimu parádní kozačky, sněhule nebo kotníkové boty, v létě pak sandálky, střevíce i baleríny. Pohodlné botky pro vaše dítko navíc poměrně snadno a rychle pořídíte v přehledném a rychlém e-shopu www.fare.cz.