Důvody, proč jsou pražské Malešice skvělou volbou pro rodiny s dětmi

Kam se v Praze nastěhovat v případě, že máte malé děti a chcete jim poskytnout dostatek prostoru pro hraní, blízkost přírody a kvalitní vzdělání na dosah? V úvahu rozhodně připadají pražské Malešice. Co hovoří v jejich prospěch?

Pražské Malešice v kostce

Bydlení pro rodinu v Malešicích je vhodné hned z několika důvodů. Tato lokalita je velice prosperující, na jejím území se nachází Malešický park, Malešický lesík, Botanická zahrada Středního odborného učiliště zahradnického a také Naučná stezka sv. Josefa. Rodiny tak mají velkou škálu možností, jak trávit s dětmi volný čas.

Rušné centrum na dosah, ale i klidná náruč přírody nedaleko

Ve prospěch pražských Malešic hraje také to, že se nachází kousek od rušného centra, ale zároveň poskytují dostatek soukromí a ticha. Toho využili architekti při návrhu rezidenčního projektu Malešický háj. Ten v sobě totiž snoubí modernu s tradicí a kvalitou. Kombinuje cihlové obklady s předokenními žaluziemi a v interiéru nabídne svým rezidentům kvalitní dýhové podlahy, velkoformátové obklady a izolační plastová okna.

Exkluzivní bydlení v zeleni nejenom pro rodiny s dětmi

O vznikajícím rezidenčním projektu, který poskytne 107 excelentních moderních bytů nejenom rodinám s dětmi, se dozvíte více informací na webu malesickyhaj.cz. Mimochodem, každoročně se právě v pražských Malešicích koná rodinný festival Malešičák, který nabízí program pro děti i dospělé.

Obáváte-li se toho, že bydlení s malými dětmi v Praze je nemožné, projekt Malešický háj vás přesvědčí o opaku. Žití ve velkoměstě se totiž dá skloubit s poklidným rodinným bydlením, pokud víte, v jakých čtvrtích hledat volné byty k nastěhování. Kromě blízkosti přírody jsou Malešice také kulturním centrem a každoročně se v nich koná již zmíněný rodinný festival Malešičák.