Vybíráme bryndák pro děti

Máte doma malého neposedu, který si strhává bryndák na suchý zip? Nebo vám již došla trpělivost s věčně mokrými a od jídla špinavými rukávy? Děti jsou aktivní i během jídla. Naštěstí pro vás máme řešení, které oceníte nejen vy, ale i děti. Bryndák totiž musí být pohodlný a dětem líbivý, jen tak budou v poklidu u jídla sedět a jíst. Nechte se inspirovat a vyberte ten správný bryndák pro vaše dítě. 

Praktický bryndák s kapsou

Pokud i vy řešíte věčné kousky od jídla na dítěti nebo na zemi na podlaze, je na místě pořídit bryndák s kapsou. Kapsa totiž zabrání právě spadnutí jídla tam, kam nemá. Kapsa je praktickým pomocníkem maminkám. Materiál, který hraje hlavní roli je silikon. Pokud máte ráda životní prostřední, jistě nechcete kupovat jednorázové bryndáky, které se zdají být praktické. Po jídle bryndák vyhodíte a máte připraven nový na další pokrm. Ale víte, kolik tun takových jednorázových bryndáků skončí na skládce? Proto je skvělou volbou silikonový bryndák, který jen otřete, nebo opláchnete a díky materiálu je hned suchý a připraven k dalšímu použití. Bryndák je také možno dát do myčky. Bryndák má nastavitelnou velikost, která padne všem dětem. Dítě se během stravování musí cítit pohodlně a komfortně. Moc mu na klidu nepřidá šustivý zvuk bryndáku nebo sjíždějící bryndák. 

Nadčasový bryndáček s rukávy

Některé děti prostě bryndáky nemají rády. Cokoli, co mají zapnuté za krkem jim vadí a za každou cenu si chtějí bryndák sundat. Na místě je bryndáček s rukávy, který oklame i děti. Vypadá jako pogumovaná část vrchního oděvu, a stačí do něj jen dítko obléci a je to. Tyto bryndáky jsou omyvatelné. Rukávy zajistí, že vaše dítko bude po dobu stavování v suchu. Minimalizuje se promočení a rodiče ocení kvalitu. Bryndáky značky MOONBABY jsou navrhovány v minimalistickém stylu, aby byly možné kombinovat s jinými produkty výbavy pro děti. Bryndáček pro děti je praktický, snadno omyvatelný a hned suchý, tedy připraven k dalšímu použití. 

Všechny bryndáčky splňují potřebné certifikace OEKO-TEX Standart 100, třídy 1. Nemusíte se tak bát o bezpečnost vašich strávníků. 

Veškeré produkty značky MOONBABY jsou vybírány s ohledem na potřeby maminek a dětí. V nabídce najdete dětské deky, hnízdečka, dětské nádobí, spací pytel, a mnohé další. Stačí si jen vybrat a sladit výbavičku dle vlastního vkusu.