Sexmasáže jsou svým vlastním světem. Co je dobré vědět, než se do něj odhodláte vstoupit?

Láká vás představa smyslné sexmasáže, ale neradi skáčete do hluboké vody dříve, než se naučíte plavat? Po přečtení tohoto článku snad budete mít lepší představu, co čekat a jak se vyznat v tomto jedinečném světě relaxace a erotiky.

Nezaměňujte sexmasáže se službami… jiného druhu

Ačkoliv erotická stimulace je nedílnou součástí každé sexmasáže, v žádném případě se nejedná o přímý sex! Pokud takovou službu některý masážní salón nabízí, pak se zřejmě jedná o salón, v němž jsou masáže až na druhém místě. Při pravé erotické masáži se vás budou dotýkat pouze ruce (občas i nohy, nebo celé tělo v případě tzv. „body to body“), k přímému sexu ale nedojde nikdy! To ale neznamená, že si to celé neužijete… ostatně, i běžná masáž dokáže divy. Přidejte k ní trochu erotického koření a máte zaděláno na skutečnou pochoutku. 

Jak si vůbec mezi jednotlivými salóny vybrat?

To je otázka, na kterou nelze podat jednoduchou odpověď. Vše je o vašich preferencích. Rozhodně byste ale měli hledat místo, které je:

  •         Čisté. Hygiena je v tomto byznysu zcela zásadní. Pokud salón na první pohled nevypadá čistě, případně pokud není – nedejbože – vybaven sprchami a hygienickým zázemím, nejde o místo, v němž byste svou masáž chtěli absolvovat.
  •         Má pravé fotky masérek. V některých salónech zeje propast mezi fotkami masérek, které inzerují na svém webu, a vzhledem skutečného personálu. Někomu to vadit nemusí, nebo se může stydět odejít, když už jednou přišel, s čímž tyto salóny počítají. Ať jste na tom jakkoliv, vždy se raději ujistěte dvakrát.
  •         Má dobré reference. Stejně jako činíte u výběru jiných zboží a služeb, učiňte i zde. Nezávislé recenze na internetu budou v tomto případě asi vaším hlavním vodítkem. Pokud ale znáte někoho s osobní zkušeností v tomto směru, tím lépe!

V případě, že se vám některý salón zalíbí, ale máte to do něj příliš daleko, zjistěte, zda nenabízí možnost takzvaného eskortu. Tímto způsobem si můžete objednat masáž přímo k sobě domů, případně na jiné vhodné místo! V některých salónech jsou přitom ochotni cestovat i na poměrně dlouhé vzdálenosti, tak se nebojte zeptat, i pokud je to k vám trochu daleko!

Pamatujte, že erotická masáž má nespočet podob!

V průběhu let vykrystalizovalo mnoho procedur, které lze všechny shrnout pod název erotická masáž. Ve skutečnosti jsou ale vnitřně dosti rozrůzněné. Liší se jak co do původu, tak co do techniky, a u řady z nich je důraz na stimulaci intimních partií skutečně jediným společným jmenovatelem! Proto dvakrát měřte a jednou řežte, než si vyberete! Mezi nejčastěji nabízené masáže, které naleznete prakticky v každém salónu, patří především:

  •         Klasická erotická. Pro většinu lidí je tato procedura jakousi vstupní branou do světa erotických masáží. V podstatě se jedná o klasickou švédskou masáž, doplněnou o stimulaci intimních partií.
  •         Tantrická masáž. Tato poněkud mystická procedura zahrnuje krom samotného masírování i dýchací a meditační praktiky a snaží se o takzvanou holistickou péči o celé tělo. Hledáte-li opravdu netradiční zážitek, který je mnohem více, než erotický, stojí tantra rozhodně za to.
  •         Nuru. Odvázanou smyslnost hledejte v této japonské lahůdce, která patří mezi masáže typu „tělo na tělo“. Při nuru se po vás masérka různými způsoby celým tělem vozí a otírá, což je umožněno speciálním kluzkým gelem. Více o nuru masáži se dočtete zde.
  •         Masáž prostaty. Tato služba je v některých salónech plnohodnotnou procedurou, jinde je inzerována jako doplňková služba k ostatním masážím. Tak či tak je stimulace prostaty zážitkem, který se svou intenzitou může směle vyrovnat orgasmu.

Tolik k tématu erotických masáží, nakolik nám to dovolil zde vymezený prostor – téma tím ale samozřejmě není zdaleka vyčerpáno.

Máte nějakou osobní zkušenost s tímto druhem masáže? Případně nějaké vlastní tipy? Neváhejte se o ně podělit s ostatními v komentářích!