Jak vám pomůže plastická chirurgie?

Trápí vás povadlá prsa? Máte je odmala malá? Nevidíte přes pokleslá víčka? Vrásky vám přidávají léta? Můžete to změnit. Plastická chirurgie dnes umí zázraky.

Dokonalá modelace prsu – Praha

Víte, jaké operace se v rámci plastické chirurgie provádí nejčastěji? Jsou to prsa. Modelace, zvětšení. Není divu. Poprsí je pro ženy důležité, v podstatě tedy více z hlediska estetického, ačkoli primární je jeho funkčnost (kojení). Poprsí ale dotváří atraktivitu ženy, a tak není divu, že když má dáma menší nebo nesouměrná ňadra, může ji to velmi trápit. Je to zbytečné, situace má řešení. Zvětšení prsou se dnes provádí s pomocí gelových silikonových implantátů kulatého či anatomického tvaru. Druhý jmenovaný je sice dražší, ovšem působí přirozeněji, takže se vyplatí do mnohaletého efektu investovat. Velikost se určuje dle mililitrů tekutiny v implantátu. Pokud si nejste jistá velikostí, zkuste si implantáty vložit do podprsenky a uvidíte, jaká velikost vám bude sedět. Stejně tak se zmenšují prsa nebo se upravují dvorce. Zvažujete operaci prsou? Zadejte do vyhledávače dle své lokace např. „modelace prsu Praha“ a najděte ve vašem okolí kliniku. Nemusíte jít hned na sál, vždy se dělá konzultace, kde vám lékař poradí a představí možnosti, jež máte.

Plastické operace očních víček cena

Další populární zákrok ve sféře plastické chirurgie je operace očních víček, kdy se klienti objednávají častěji na horní partie. Je to logické, protože pokud se „vypoulí“ tuk přes oční bulvu, má to několik efektů. Jednak se vám víčko ztratí, oko zapadne, ztratí jiskru. Navíc se nemůžete ani malovat, líčidla nejsou vidět. A stejně tak ani neuvidíte vy, zhorší se zrak. Na tento zákrok chodí nejčastěji ženy kolem 40. roku, které pociťují značný tlak na to, že vypadají staře. To ale nemusí, stačí si najít ve vyhledávači třeba „operace očních víček cena“ a rovnou si můžete porovnat finanční možnosti. Kvalitní servis nabízí např. MUDr. Ivan Justan, Ph.D., který s vámi vše prokonzultujte a poradí vám to nejlepší na míru vašim potřebám.