Pracovní trička v pestrých barvách doladíte i k vaší corporate identity

Firemní dress code neboli uniforma v barvách dle corporate identity, by měla být samozřejmostí ve všech firmách, kde se zaměstnanci převlékají do pracovního oblečení. Záležitost to nemusí být vůbec drahá pro menší ani pro větší firmy.

Každé pracovní oblečení musí být především bezpečné, praktické, pohodlné a univerzálně použitelné. Co zaměstnanec, to jiná postava. Na tento fakt musíme myslet při výběru pracovních oděvů. Velice často si o svůj pracovní oděv pečují zaměstnanci svépomocí, proto je optimální, když je nežehlící a nedá se jeho údržbou nic zkazit.

Pohodlí na prvním místě

Mnohdy si necháváme navrhnout firemní dress code. Obvykle dostaneme návrhy různě složitých kousků oděvu, se kterými je pak problém třeba po střihové stránce. Typickým příkladem je košile. Přitom pracovní trička jsou mnohem univerzálnější a též levnější. U košil též často zápasíme s materiálem. Stává se třeba, že se nám v podpaží objevuje mokrý flek, nebo špatně vypratelné flíčky od potu. Probléme nevyřeší ani antiperspiranty. Trička jsou na toto mnohem méně citlivá. Ta z bavlny se navíc i příjemně nosí. Lze si dokonce pro zaměstnance vybrat trička v různých střizích, pouze doladit stejnou barvu či potisk s logem firmy.

Tričko jako pracovní oděv i pro malé firmy

Velkou výhodou je využití triček jako části dress code pro menší firmy, nebo tam, kde máme vysokou fluktuaci zaměstnanců. Jsou totiž velice levným řešením, snadno lze dokupovat další, včetně doplnění firemních potisků, či si je dokonce držet ve větším množství v zásobě. Takto pracovní trika využijete třeba pro váš kadeřnický salon, opravnu spotřebičů, ale i pro večerku či fitness.

Nestačí vám jako pracovní oblečení trička?

Hledáte-li pracovní oblečení Brno, oslovte Xfer. Jde o velkoobchod s pracovním oblečením, s tričky i s reklamním textilem. Avšak objednat si zboží můžete i přes e-shop, ať jste z kteréhokoliv koutu České republiky.