Toaletní stolek – království každé dámy

Toaletní stolek patří ke snům většiny žen. Zkrášlí ložnici, ale i pokoj malé slečny. Tento styl nevyšel rozhodně z módy – i do moderně řešeného interiéru se dá sehnat odpovídající kousek.

Luxusní vintage modely

Tradiční romantické toaletní stolky se zrcadlem hodí do pokoje zařízeného ve vintage stylu. Mají většinou oválné zrcadlo, zdobené nožky a několik šuplíků. Kdo si nepotrpí na minimalismus a ostré hrany, nad takovým nábytkem zajásá. Luxusní modely v barokním stylu nemusíte hledat po bazarech, vyrábějí se doposud.

Cítit se jako princezna

Kam uschovat šminky, šperky a další nezbytnosti, aby byly po ruce během úpravy zevnějšku a líčení? Nejlépe právě do šuplíčků toaletního stolku. K němu se pohodlně posadíte na ladící židli či taburet a můžete se začít zkrášlovat. Procedura bude hned příjemnější. Nezapomeňte na vhodné osvětlení, nejlépe co nejpřirozenější pro dokonalý výsledek, dobré je sedět co nejblíže oknu, abyste pokaždé nemusela rozsvěcovat. Jakmile ke stolku usednete, budete se cítit jako princezna.

Stolek podle stylu interiéru

K dispozici jsou i moderní a nevšední toaletní stolky. Zohledněte styl vaší ložnice a to, jak má být stolek koncipován, aby vám vyhovoval. Praktičnost je totiž vedle vzhledu druhým nejdůležitějším kritériem. Zrcadlo může být jedno, ale i několik vedle sebe, která jsou různě natočit i pro tvorbu účesů. Pro dokonalý obraz při vypravování z domu vám poslouží i šatní skříně s posuvnými dveřmi, na nichž jsou umístěna zrcadla.

Renesance toaletních stolků

Toaletní stolek zkrátka zažívá svou renesanci. Chcete udělat radost manželce, přítelkyni nebo dceři? Určitě nešlápnete vedle, jen dbejte na to, aby byl stolek v odpovídajícím stylu. Sehnat se dají i dětské toaletní stolky pro malé slečny.

Přehledný úložný prostor

Muži mají své království v podobě pracovny, ženy zase ocení svůj koutek pro krásu. Jemu bude krásně vévodit právě toaletní stolek se zrcadlem. Čím více úložného prostoru v němu bude k dispozici, tím lépe. Kosmetiku a šperky si přehledně uskladněte, abyste se nemusela neustále přehrabovat v šuplících a něco hledat.