Nejlepší vychytávky do kuchyně

Kolikrát si asi řeknete, že by se vám při vaření něco hodilo. Nějaká vychytávka, která by vám usnadnila vaření, práce a další manipulace v kuchyni. Možná se budete divit, že toho je spousta.

Jaké jsou vychytávky do kuchyně?

Dáváte si rádi crème brûlée v restauraci a myslíte, že jej doma nepřipravíte, protože neuděláte tu cukrovou krustu? Přitom je to tak snadné, stačí, když budete mít plynový hořák na kartuše. Vadí vám, když se připéká maso nebo zelenina na gril? Kupte si teflonové podložky. Jako vychytávky do kuchyně jsou velmi oblíbené silikonové kousky. Silikonové formy na lívance, silikonové pokličky, fólie na potraviny a skvělé jsou silikonové formičky na vajíčka. Stačí do nich rozklepnout vejce, uvařit a vyjmout. Žádné loupání, kdy se roztrhá bílek, vajíčko lze před vařením ochutit kořením, solí, můžete přidat i šunku nebo sýr. A nemusíme zůstat jen v kuchyni. Řidiči ocení samoohřívací hrnky na kafe, skvělá je i míchací varianta hrníčku.

Hračky pro chytré děti

Sháníte chytré hračky? Mezi ně patří například interaktivní kousky. Například křeček, který opakuje slova i zvuky a někdy se nejen děti s nimi zabaví. A pamatujete magickou tabulku, kterou jsme jako děti měli? Dnes mají ratolesti také vychytávku, svítící magickou tabulku! Stále populární jsou levitující víly. Stejně tak různé herní konzole, které jsou vymakanější než ty, které jsme měli jako malí my. A také jste se jako děcka čílili, když jste dělali bubliny, které vmžiku praskly? To nehrozí s dlouhotrvajícími bublinami, které díky speciálnímu foukátku a rukavicím udržíte „naživu“ dost dlouho, dokonce si s nimi budete moct i pinkat. Vychytávky do kuchyně nebo zajímavosti v podobě hraček najdete na e-shopu https://www.daleo.cz/, kde je spousta příležitostí, jak najít třeba i inspiraci na vánoční dárky.