Víte o tom, že tma může léčit?

Lidé trpí v dnešní době nejrůznějšími problémy, které nemusí být pouze fyzického, ale i psychického rázu. Řadu obtíží lze léčit nejrůznějšími způsoby. Pakliže však nepatříte k milovníkům lékařských ordinací, možná vás potěší léčba tmou.

Ano, na první pohled se toto sousloví může jevit, jako naprostý nesmysl, opak je ale pravdou. A to přitom nejde o žádné novodobé zjištění. Již naši předci využívali tmu k léčbě onemocnění, a to především v kombinaci s pobytem v pyramidě.

Jak funguje terapie tmou?

Obvykle jde o několikadenní proces spojený s uzavřením do úplné tmy. Ideálně v objektu, který má podobu špičaté pyramidy, jež způsobuje určité vibrace přispívající k lepšímu poznání sebe sama. Teprve po pár hodinách strávených ve tmě začnete pozorovat, jak na vás působí terapie tmou v pyramidě.

Snímek obrazovky 2017-02-23 v 17.25.04

Uvědomíte si věci, o nichž jste možná ani netušili, zamyslíte se nad řadou životních kroků, situací a do nejmenšího detailu prozkoumáte všechny smysly lidského těla. Mezi ně patří hlavně sluch, čich a hmat. Vnímání emocí a aktuální přítomnosti pro vás bude mít zcela jinou váhu a vaše fyzická a dušení schránka se začne zotavovat z nejrůznějších problémů.

To je léčba tmou neboli terapie tmou, s níž máte možnost předejít i horším zdravotním komplikacím. Tuto komplexní očistu však nezkoušejte v prostorách svého domova, ale využijte k tomu odpovídající prostory.

Terapie tmou v domě ve tvaru pyramidy

Jestliže toužíte po vyšším poznání, je léčba tmou tím správným krokem. Navštivte odpovídající zařízení s vhodně zařízenými místnostmi, kde se budete moci ve tmě pohybovat v průběhu celého týdne, a bude vám zajištěno vše potřebné včetně jídla. Takové místo vám poslouží k sebepoznání a zároveň se stane i působištěm pro meditace a cvičení.

Terapie tmou v pyramidě vám umožní navrátit se ke starým kořenům léčby.