Ubytování v soukromí Chorvatsko v Biogradu na Moru

Je faktem, že je dovolená v Chorvatsku pro Čechy nejpopulárnější. Kdo by odolal koupání v Jaderském moři, vodním sportům, pestrosti přírodních i historických památek, bujarému nočnímu životu a komfortnímu ubytování v soukromí Chorvatsko? Rekreační domy Biograd na Moru se nacházejí v blízkosti oblázkových pláží Jadranu a pozoruhodností přírody i historie.

Proč ubytování v soukromí Chorvatsko

Útulné ubytování v soukromí Chorvatsko je situováno v klidných lokalitách, proto vyhoví požadavkům nejnáročnějších turistů. Moderní apartmány Biograd na Moru v atraktivních lokalitách ocení rodiny s malými dětmi, zamilované páry i starší generace. Městečko ležící asi 30 kilometrů od Zadaru je přitažlivým střediskem severní Dalmácie. Skvělými tipy na výlety jsou ostrůvky Planac a Sveta Katarina. Z přístavního města Biograd na Moru lze podniknout výpravu do přírodního parku Kornati.

Vodní sporty a koupání

Turisty milující sportovní aktivity všeho druhu upoutají dokonalé podmínky pro jachting, potápění, šnorchlování, windsurfing i vodní lyžování. Jen kousek od ubytování v soukromí Chorvatsko leží božské oblázkové pláže obehnané borovými lesíky. Nejproslulejší pláží je Dražica, která je jen 10 minut od centra města. Další vyhledávanou pláží je písečný koberec Solica. Možná jste nevěděli, že je v Biogradu na Moru přístav pro jachty s úchvatným podmořským osvětlením.

20130201_124358_843821_fce9cb06c6f9ee

Vzhůru za poklady Chorvatska

Pokud máte spadeno na dovolenou u Jaderského moře, nenechte si ujít ubytování v soukromí Chorvatsko. Biograd na Moru, bývalé královské město, patří k nejkrásnějším v severní Dalmácii. Malé děti budou nadšeny z koupání, ženy si oblíbí nakupování, zamilovaní posezení v romantických kavárnách, pánové rybaření a mladí lidé rušný noční život. Mrkněte na internetové stránky cestovní agentury Eliška a objednejte si skvělé apartmány v Chorvatsku.