Erotická pomůcka vám možná zachrání partnerský vztah

Brání vám při výběru erotických pomůcek stud? Tak místo v kamenných sexhopech vybírejte a nakupujte v těch internetových! Třeba na sexio.cz!

Jsou známy případy, kdy sofistikovaná erotická pomůcka zachránila skomírající partnerský vztah. Většinou takový, do jehož sexuálního života se vkradla rutina. Ta je velkým nepřítelem sexu a s řešením se nevyplácí otálet. Jinak hrozí, že jeden z partnerů, či dokonce oba dva se s ní vypořádají po svém. Třeba tím, že si najdou jiného partnera, tedy nevěrou, která pak většinou zničí i vztah partnerský.

Rutiny se zbavte hned v zárodku

Pociťujete rutinu i ve svém sexuálním životě? Tak ji z ložnice jinými slovy okamžitě vypuďte. Erotické pomůcky vám s tím pomohou. Jaké konkrétní? Vycházejte ze svých osobních preferencí. Zatímco na jednoho muže zabírá svůdné erotické prádlo, jiný potřebuje intenzívnější stimulaci. S tou vám mohou pomoci třeba sofistikované masturbátory.

Vibrátor, nebo venušiny kuličky? Obojí!

Pro spoustu mužů je však dostatečnou stimulací nažhavená žena. A pokud vás partner nedokáže správně nažhavit, pokuste se o to sama. Pomoci vám může vibrátor nebo venušiny kuličky. Ty dálkově ovládané doporučujeme zavést si před romantickou večeří v restauraci. Ovládat je samozřejmě musí partner. Jsme si jisti, že nedojíte a hodně rychle budete spěchat domů, abyste dokončili to, co venušiny kuličky začaly.

Dildo pro autoerotiku i sex v páru

Skvělou a především multifunkční erotickou pomůckou je i dildo, které podobně jako vibrátor využijete jak při autoerotice, tak i sexu v páru. Nemyslete si, i muži dildům přicházejí na chuť, a to nejenom ti homosexuálně zaměření. Dilda totiž umožňují různé stimulace. K nim si ale nezapomeňte pořídit i lubrikační gel.

Vybírejte na sexio.cz

Bohatou nabídku erotických pomůcek nabízí například internetový sexhop sexio.cz. Masturbátory, vibrátory, honítka, bičíky, ale i svůdné erotické prádlo. Vaší pozornosti by však neměl uniknout ani praktický a ekologický menstruační kalíšek. Stejně jako ekologické přípravky pro intimní hygienu. I ta je v sexu totiž nesmírně důležitá! Obzvláště při používání erotických hraček!