Svatební sezona se blíží, už máte své vysněné šaty?

Období svateb se blíží, a tak přibývá budoucích nevěst, které shání ty pravé šaty. Půjčovny už mají některé modely zamluvené třeba na půl roku dopředu, výběr je tedy čím dál omezenější. Ale ani nevěsty nechávající zamluvení šatů na poslední chvíli nemusí být zklamané.

Pestrou nabídku bílých šatů má celoročně salon Zoryana Stekhnovych – Paris. Nachází se v Praze a každopádně je nutné si sem šaty přijet vyzkoušet. Počítejte tak s hodinou až dvěma, zkoušení je časově náročné. Vezměte si s sebou gumičku, aby vám nepřekážely vlasy, tělové spodní prádlo a nejlépe podprsenku bez ramínek. Pak už si můžete hrát na princeznu.

1496-a-kopie-462x694

Proč zkusit zrovna salon Zoryana Stekhnovych – Paris?

Protože svatební šaty z této půjčovny a prodejny budou 100% jedinečné. Pokud si je odkoupíte, získáte jistotu, že už nikdy nebude žádná nevěsta jako vy. Šaty této značky v sobě mísí eleganci francouzských žen, perfektně sedící střihy a moderní něžnou auru. Není divu, že módní návrhářka Zoryana Stekhnovych pravidelně získává ocenění v soutěži Svatební šaty roku.

Ať už toužíte po něžné krajce nebo hladké látce, dlouhé vlečce či šatech pouze po kolena, nabírané sukni, rozparku nebo čemkoliv jiném, určitě si tady vyberete. Vyjdou vám vstříc a zapůjčí dokonce veškeré doplňky včetně korunek, bot, závojů a šperků.

1512-a-kopie-462x694

Ani koupě nemusí být drahá

Domníváte se, že si svatební šaty budete muset půjčit, protože koupě by byla příliš drahá? Jste na omylu. Zmiňovaný salon nabízí výprodej svatebních šatů za velmi příznivé ceny. Částky se odvíjí od propracovanosti i designu. Jedná se sice o kousky, které nejsou z letošní kolekce, ale to nikdo nepozná. Když si šaty zakoupíte, nebudete se muset stresovat, že s nimi něco uděláte. Pokud se ušpiní, je to pouze váš problém.

Půjčovna svatebních šatů Zoyana Stekhnovych – Paris je pro vás otevřena od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15. Stačí se telefonicky objednat, aby na vás asistentky měly čas, a pak už si můžete přijít zahrát na princeznu.