Početí dítěte

Číňané věří, že některé milostné polohy mohou zvyšovat či snižovat pravděpodobnost, že žena počne dítě. Obecně polohy, které umožňují semeni zůstat po souloži v těle, se považují za dobré pro plodnost, zatímco polohy, při nichž sperma snadno z pochvy vytéká, jsou pro početí špatné.

Dvojice, jež chtějí počít, by neměly podle čínských léčitelů volit polohy, při nichž žena sedí, stojí nebo leží nahoře. Spíš by se měly soustředit na pozice, kdy žena leží na zádech se zdviženýma nohama a pánví. Po souloži by měla zůstat takto ležet nejméně hodinu.

Číňané mají za to, že v této poloze se semeno hromadí blízko hrdla děložního, kde snáze hledá a oplodňuje dostupné vajíčko.

Pokud se milujeme s cílem počít, měl by muž opatrně přirážet, aby ani kapka tekutiny neukápla vedle. Po vyvrcholení by měl minutu počkat, než se vzdálí; Číňané si navíc myslí, že by měl po orgasmu dál přirážet, aby posunul sémě dál do dělohy. Dokáže-li přivést k vrcholu i partnerku, tím lépe, protože orgasmus ženy nasává sperma do dělohy. Konečně muž by měl vysouvat pyj pomalu, aby nevyteklo sebemenší množství tekutiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.