Tip: Nakupujte oblečení pro miminka levněji

Nákup oblečení pro miminka je srdeční záležitost. Ať už sháníte pro vašeho mrňouska stylový outfit nebo jednoduché oblečení na doma, problém je vždy stejný – ceny jsou nesmyslně vysoké. Poradíme, jak pořídit stylové oblečky a ušetřit peníze.

Na výběr oblečení pro miminka si dejte velký pozor. Nevhodné oblečení může způsobit podráždění pokožky, alergické reakce nebo celkové nepohodlí vašeho drobečka. Váš malý andílek si zaslouží nejlepší péči a tu mu oblečení z bazaru nezajistí. Raději ušetřete peníze díky cashbacku – nakupujte kojenecké oblečení levněji.

Peníze zpět z každého nákupu

Popularita cashbacku rychle roste. A není se čemu divit, díky cashbacku šetříte z každého nákupu na internetu. Jak je to možné? Cashbackový portál vám z každého nákupu pošle část provize (cashback), kterou získá od e-shopu za přivedeného zákazníka.

Nejvyšší cashback odměny získáte s portálem Tipli, který nabízí zpět až 33 % z každého nákupu, a to ve více než 450 e-shopech. Díky opravdu široké nabídce šetříte například na AliExpress, Mall.cz, eBay, kasa.cz, Booking.com a taky v mnoha specializovaných obchodech s oblečením pro děti jako jsou Feedo, Proděti nebo Slůně.

Ušetřete na kojeneckém oblečení stokoruny měsíčně

Pojďme se podívat na to, kolik s Tipli reálně ušetříte na nákupu kojeneckého oblečení. Před nákupem se zadarmo zaregistrujete na Tipli. Poté si z několika desítek obchodů s dětským oblečením vyberete třeba e-shop Proděti.cz a jedním kliknutím se dostanete do obchodu.

Na Proděti.cz nakoupíte kompletní výbavu pro své miminko – tričko, mikinku, dupačky, čepičku, tepláky a bundičku. Vše vás vyjde na 1 921 Kč. Za nákup získáte od Tipli odměnu 92,21 Kč, kterou vám automaticky připíše na účet do 48 hodin od nákupu.

Kojenecké oblečení s dopravou zdarma

Tipli má bohatou nabídku ověřených a spolehlivých e-shopů. V nabídce partnerů najdete například oblíbený e-shop Feedo s kojeneckou výživou a dětským vybavením. Z bohaté nabídky vybíráme dětské šatičky za 609 Kč a k nim kožené capáčky, které stojí 299 Kč. Stejně jako většina e-shopů nabízí i Feedo.cz dopravu zdarma při nákupu nad 999 Kč. K nákupu tedy přihodíme ještě mast Bepanthen proti vzniku opruzenin za 122 Kč a do druhého dne vám Tipli na účet připíše 12,36 Kč zpět.

Nakupujte chytře s cashbackem od Tipli

Pořídit kojenecké oblečení levněji díky jedinému kliknutí se zkrátka vyplatí. Cashback Tipli můžete využít i na jakékoli jiné nákupy, kde jsou odměny daleko vyšší. Měsíčně takto ušetříte i tisíce. Zaregistrujte se zdarma na Tipli a garantujeme vám, že kouzlu výhodných nákupů s cashbackem od Tipli propadnete i vy.