Tinkyáda, holandská aukce a další možnosti výhodného nakupování pro miminko

Když si domů přinesete miminko, zažijete ty nejintenzivnější pocity štěstí. Vše je najedou v pořádku, jste rodina a začíná nová etapa společného života. Jenže se také může stát, že po několika prvních dnech zažijete kruté rozčarování z toho, že nemáte dost peněz, abyste si společné chvilky mohli užívat.

Buďte chytrá a nakupujte na jednom místě

Oblečení, hračky, výbava na koupání a přebalování a také oblečení pro maminku, to vše stojí hodně peněz. Nikdy se nesmí stát, že dáte přednost ceně před kvalitou. Tím byste uškodila sobě i děťátku. Nakupujte chytře, zaměřte pozornost na e-shop tinky.cz. Specializuje se na potřeby pro miminka, starší děti a maminky. Sortiment obchodu tvoří značkové kojenecké oblečení, mají kojenecké body, kojenecké overaly, čepičky, trička, tepláky a mnoho dalšího. Dále také kosmetiku a potřeby pro přebalování, koupání aj.

adorable-21998_1280

3 varianty nakupování

Obchod má trvale výhodné ceny a nabízí 2 způsoby ještě výhodnějšího nakupování. Prvním z nich je Tinkyáda. Jedná se o speciální nabídku vybraných druhů zboží za příznivější ceny. Aktuálně koupíte za super cenu například polohovací kočárek a jako dárek k němu získáte krásnou deku nebo jednorázové pleny DOLLANO Baby. Druhou variantou je holandská aukce. Stačí sledovat web a zapojit se do dražby. Draží se hlavně potřeby pro děti, jako jsou cestovní sedačka, kojenecké lahve, deka s polštářem, postýlka a další.

Minimalizuje nevhodné dárky

Na tinky.cz funguje List přání. Jedná se o funkci, která vám pomůže minimalizovat riziko, že vám někdo koupí nevhodný dárek. Stačí se přihlásit a vytvořit si vlastní list přání. Ten bude sloužit jako nákupní seznam pro ty, kdo vám chtějí udělat radost a koupit dárek pro vás nebo miminko. Registrace je zdarma.

E-shop garantuje rychlé doručení zboží, dopravu při nákupu nad 1499 zdarma a nabízí i nákup na splátky. Má také více než 900 odběrných míst. Kdy začnete výhodně nakupovat vy?