Široká nabídka kvalitního českého nábytku

Příjemné teplo domova se dá ještě více okořenit kvalitním nábytkem. Ať už se jedná o stylové jídelní stoly, židle, konferenční stolky, křesla, taburety i sedací soupravy na míru, míříte správným směrem. Poslední zmiňovaná položka představuje obrovskou důležitost. Na sedačce denně relaxujeme, scházíme se s rodinou a někdy i spíme.

Jak vybrat to nejlepší?

Koupě sedací soupravy na míru není zrovna levná investice, proto by se vše mělo dobře promyslet. Před pořízením bychom si měli uvědomit hned několik parametrů, velikost, tvar, umístění, materiál potahové látky i cenu. Lidé si oblíbili rohové sedací soupravy, protože slibují více místa a elegantně vklouznou do prostoru. Za zmínku stojí také modely potažené kvalitní teflonovou látkou, která je odolná proti oděru i rozlitým tekutinám. Dnes lze vybírat z nepřeberného množství barevných kombinací a materiálů, ale většina lidí si na sedačku umístí designový potah chránící proti možnému poničení.

Snímek obrazovky 2017-05-18 v 20.42.18

Kožené a rozkládací produkty

Nutno podotknout, že jsou kožené sedací soupravy symboly luxusu. Jsou potaženy pravou hovězí kůží a ohromí jednoduchou údržbou i dlouhou životností. Kdo nemá v lásce pravou kůži, spokojí se s moderní ekokůží. Tato varianta zaujme svou nižší cenou. Jen pozor na přímý kontakt s vodou, k čištění je třeba suchá pěna. Zajímavou kapitolou je rozkládací sedací souprava určená pro menší panelákové byty. Některé modely mají skvělý úložný prostor, což je rovněž nezanedbatelná výhoda.

Pestrá paleta českého nábytku na jednom místě

Uvažujete o nové sedačce do obývacího pokoje? Mrkněte se na internetové stránky HIKOR INTERIÉR. Společnost nabízí bohatý výběr českého nábytku z masivu a také sedacích souprav na míru. Ať už hledáte kožené, rozkládací, rohové i klasické produkty, vždy najdete svého favorita.