Čím podpořit podnikání? Pomohou vám vizitky

Chcete-li, aby vám podnikání vzkvétalo, nemůžete se věnovat výhradně své činnosti. Pokud si neplatíte nějakou agenturu, která se postará o marketingové aktivity, je jen na vás vrýt se lidem do paměti, udržet si staré a získat nové zákazníky. Pomohou vám k tomu i úplné drobnosti, do kterých byste to nikdy neřekli.

Jednou z takových mocných drobností jsou i vizitky. Přestože dnes už většina komunikace probíhá online, a když se o vás někdo chce něco dozvědět, nejspíš si informace vygooglí, vizitka má stále své kouzlo. Je hezké přijít na schůzku se zákazníkem a mít mu co dát do ruky. Jednak na něj udělá dojem, že jste mu něco darovali, jednak si vizitku někam založí a určitě na ni někdy přijde. Třeba ji u něj dokonce uvidí vaši další potenciální zákazníci.

Vizitka není vysoká investice

Rozdávat své vizitky byste měli vyzkoušet už proto, že vás tahle snaha nebude stát moc peněz. Investujete několik stovek korun a sami si budete moct ověřit, zda to má cenu. Náklady na vizitku se pohybují v řádech korun. Záleží na tom, kde si je necháte vytisknout, jaký zvolíte papír, zda budete chtít zaoblené rohy či jiné úpravy a také kolik kusů si objednáte. Při větším množství bude cena příznivější. Například pokud objednáte 100 vizitek, můžete se s cenou za jednu dostat pod dvě koruny.

Navrhnout ji zvládnete sami

Jistě si dokážete sami představit, že aby vizitka odvedla svou práci, musí dobře vypadat. Lidé si podle ní o vás hned udělají obrázek, a ten musí být co nejlepší. Není ovšem nutné platit tisíce za grafický návrh. V jednoduchém grafickém editoru od Printuj.cz vše zvládnete bez asistence druhých. Mají připravených spoustu návrhů, které si snadno přizpůsobíte, a pak si hned objednáte tisk vizitek online. Vyberete si požadované vlastnosti, množství a vizitky vám přijdou poštou až domů. Pak už je jen na vás, koho obdarujete prvním kusem.