Hřejivý domov díky dekoracím a bytovým doplňkům v jarním duchu

Celkový dojem z interiéru zanechávají nejen nábytek a nezbytné zařizovací předměty, ale také dekorace a bytové doplňky. Především díky nim se stává interiér útulný a zabydlený. Prostě a jednoduše – dekorace dělají domov domovem.

Mít doplňky v bytě má také další výhodu. Pokud vám bude připadat vaše bydlení nudné a okoukané, stačí vyměnit či dokoupit nové dekorace a interiér rázem získá zcela jiný a oživený nádech.

Nyní během zimy, můžete mít pocit, že je byt po odstranění vánoční výzdoby ničím nezajímavý. Myslíte, že je na jarní výzdobu ještě brzy? Vůbec ne! Vdechněte do svého domova nový život a přivítejte jarní období o něco dříve. Radujte se z veselých barev, když za oknem vidíte jen bílou sněhovou nadílku, případně šeď ze znečištěného ovzduší.

Jarní inspirace

Vítejte jaro postupně a začněte byt ladit do veselejších barev. Neutrální zimní tóny bílé, šedé, černé doplňte pastelovými barvičkami – žlutou, zelenkavou, oranžovou, modrou či růžovou. Inspirací vám budou nové jarní a velikonoční dekorace, které vnesou do vašeho domova pestrost, hravost a radost.

V rámci letošních trendů jarních a velikonočních dekorací hrají hlavní prim právě pastelové barvy, které se prolínají na nejrůznějších figurkách zvířátek. Kuřátka, slepičky, kohoutci, ovečky, zajíčci, ptáčci a další zvířátka přinesou do vašeho bydlení život. Rozveselí jej a budou z nich mít radost především děti.

figurky

Mezi další jarní dekorace, které udělají ve vašem bytečku velkou službu, lze zařadit dřevěné, plechové či plastové květináče, truhlíky, košíky a další obaly. Lze je využít jednak na vaše pokojové rostliny a bylinky, ale také poslouží jako základ nejrůznějších jarních aranžmá.

plechové obaly

Valentýnská inspirace

Pokud se přece jen nechcete tak rychle přehoupnout do jarního období, můžete dát svému bytu ještě jeden směr. Máme na mysli styl romantický, který má souvislost se sv. Valentýnem. Interiér bude plný hřejivé lásky a tepla. Pro mnohé z vás může být tou pravou volbou, jak si vytvořit velice příjemné bydlení.

K dotvoření zamilované atmosféry poslouží valentýnské dekorace. Obklopte se srdíčky, lucernami, svícny, svíčkami, růžemi či porcelánem se srdíčky. Udělejte si zamilovanou zimu plnou pohody a lásky.

sv.valentýn

Inspirovali jsme vás a máte chuť si proměnit interiér do jarní nebo romantické nálady? Stačí se podívat na stránku www.harasim.info, kde vše krásné pro zvelebení bydlení pořídíte. Dobrou zprávu máme také pro velkoodběratele. Daný e-shop je současně velkoobchod, takže nakupovat můžete za velkoobchodní ceny a čerpat slevy a bonusy pro věrné zákazníky. Stačí se zaregistrovat jako velkoodběratel, přihlásit se pro zobrazení velkoobchodních cen a případně požádat o vstup do VIP zóny.