Slevy na nákupy

Je po Vánocích, překulil se i nový rok, a s tím přicházejí i každoroční povánoční slevy. Každý rok se tak touto dobou davy lidí nahrnou do obchodních domů a přetlačují se u regálů. Obchody s různým druhem zboží totiž nabízejí až sedmdesátiprocentní slevy. Dávno už není také nic nezvyklého, že mnoho lidí s nákupy dárků čeká až po vánočních svátcích. Vysoké slevy však nenabízí pouze kamenné obchody a velká nákupní centra, ale přicházejí s nimi i e-shopy na internetu. Můžete si je tak užít i pohodlně a nakupovat se slevami na internetu.

Novoroční nákupy na internetu

V posledních letech se nakupování všeho možného zboží na internetu masově rozšířilo. E-shopy navíc spouštějí slevy již hned po Štědrém dni, a mají tak před velkými řetězci náskok. Lidé si už dávno zvykli na internetu kupovat zboží všeho druhu, od elektroniky přes oblečení až po služby. Velkou výhodou nakupování na internetu je rychlost, pohodlnost a zákazníkům nabízí i další slevové výhody. Ti kdo se na internetu pohybují častěji, tak již moc dobře znají novinku ve výhodném nakupování přes takzvané cashback portály.

holiday-shopping-1921658_1280

Nákupy přes cashback portály

Cashback portály fungují docela jednoduše. Na portálu si vytvoříte vlastní účet, přes který následně nakupujete zboží. Díky tomu se vám část peněz vrátí zpátky, ty se vám pak přičítají na tento účet. Z ceny zboží se vždy vrátí určité procento, to znáte předem, a tak přesně víte, kolik dostanete zpět. Tím zcela jednoduše získáváte odměny za nákupy, které přes stránky cashback portálu uskutečníte. Na českém internetu má nejvyšší cashback portál Tipli.cz. Všem svým zákazníkům nabízí v povánočních slevách až 33 % u stovky obchodů, jež zastupuje. Slevy se vztahují na obchody, jako je například AliExpress.com. Cashback portál Tipli má v nabídce kromě obchodů také slevové portály. Nově s Tipli ušetříte také při nákupech na Slovensku.

Be Sociable, Share!