Jak omládnout? Zkuste sérum se samoomlazujícím účinkem

Máte na kosmetickém stolku spoustu přípravků, protože si myslíte, že když pokožku pořádně promažete, bude hydratovaná, mastnější, že vrásky se prostě nebudou mít jak tvořit? Takto mládnutí nefunguje. K němu musíte pokožku donutit. Zkuste nové omlazující sérum, které má jedinečné složení.

PERPETUUM sérum proti vráskám

Novinkou v oblasti kosmetiky je PERPETUUM. První sérum se samoomlazujícím účinkem na našem trhu. Proč je tak výjimečné? Anti-age sérum totiž obsahuje 7 klinicky ověřených patentovaných účinných látek, které pleť nejen vyživí, ale naučí ji jinak pracovat. Podobně jako zamlada. Například BIO trojkombinace extraktu z listů čajovníku čínského, zázvoru a fermentovaných laktobacilů má samoomlazující účinek a cytoprotektivní vlastnosti. V pokožce se nastartují regenerační procesy. Obnovovací průběh, který má naše pokožka v mládí a postupem věku jen ztrácí onu schopnost. Je to podobné jako s kyselinou hyaluronovou, kterou v séru najdete též. Tato kyselina udržuje v kondici naše tělo celkově, od 18 let se však začíná rapidně snižovat její produkce, ve 47 letech jí máme už jen 50 %. Úžasná je i kyselina polyglutamová, nová molekula v hydratační sféře. Jedinečná je na ní vlastnost, že má dvojí účinek – hydratuje a uzamyká hydrataci v pleti.

Omlazující sérum proti vráskám

Skvělé jsou i hexapeptidy. Jde o hexapeptid 7, který chrání před UV zářením a modrým světelným spektrem z monitorů, které rovněž působí na degeneraci pokožky. Hexapeptid 12 zase stimuluje produkci elastinu, kontury obličeje tak neklesají. Výtečný je skvalan, must have dnešních kosmetických produktů. Tento nekomedogenní prvek hydratuje, pleť je hebká a sametová. Za zmínku stojí i hedvábný prášek z aminokyselin, který násobí účinek všech patentovaných výše zmíněných složek. Nad vším stojí japonský symbol mládí, kamelie japonská, jedna z přírodních složek. PERPETUUM stačí aplikovat na vrásky kolem očí, na čele, krku, zkrátka všude, kde potřebujete vyhladit známky stárnutí. Produkt zakoupíte na stránkách Pure District.