Naučme muže o sebe dbát

Ještě než se stačíme verbálně či jinak projevit, promluví za nás náš vzhled. Ať se nám to líbí, nebo ne, oblečení, které máme na sobě, z velké části určuje, jak působíme na své okolí. Ženy mají nákupy a výběr slušivého oblečení mnohokrát jako své hobby, chvilku, kdy si odpočinou od každodenních starostí. Ale co muži? Uvědomují si i oni důležitost svého vzezření?

Na vzhledu záleží

Ačkoliv to z morálního hlediska není úplně košer, nedá se to popřít. Na vzhledu záleží! Není sice samozřejmě na prvním místě, ale pravděpodobnější je, že si pustíme k tělu člověka pěkně oblečeného, upraveného a voňavého, než zanedbaného šmudlu, a to je zkrátka fakt. Mnoho mužů si naštěstí již začalo uvědomovat, že péče o zevnějšek se automaticky nerovná metrosexualitě, a více o sebe dbá. Stále častěji proto na ulicích potkáváme stylové muže, na něž se zalíbením zadíváme. A to my rády!

V jednoduchosti je krása

Sehnat pěkné pánské oblečení není otázkou mnoha tisíc, ani spousty hodin v obchodech. Nikdo nemusí omezovat své pohodlí, křečovitě na sebe navlékat věci, ve kterých se necítí. Nejraději nosí pohodlné pánské tričko? Tak ať! Tričko totiž nemusí být jen vytahaný kus vybledlého hadru, naopak když dobře padne, často muž působí přirozeněji, a tudíž lépe, než kdyby se zahalil do obleku, v jakém by to zkrátka nebyl on. A pokud přeci jen touží zkombinovat pohodlí a eleganci, pak tu máme POLO trička, která se pod sako hodí přímo skvěle, a jeho komfort není nijak ohrožen. Cítit se v oblečení dobře je totiž to nejdůležitější.

Pokud ani tyto argumenty našeho milého nepřesvědčí o důležitosti vybaveného šatníku, vezměme to do svých rukou! Měkký dárek je také dárek, využijme tedy narozeniny či svátek k obnově jeho skříně. On bude mít radost, že nemusí do obchodu, a my budeme potěšené pohledem na něj.