Přicházíme s novými šperky pro piercingová studia i jednotlivé zájemce

Neotřelé vzory, nové nápady a nadčasový design zdobí všechny šperky, které nabízí piercing e-shop Piercing Factory jednotlivým zájemcům o nápadité kousky i profesionálním studiím zabývajícím se piercingem. Chirurgická ocel, stříbro, zlato, silikon a kamínky jsou materiály, z nichž si vyberou i nejnáročnější zákazníci mužského i ženského pohlaví. Kvalitní zpracování, zdravotní nezávadnost a výběr mezi stovkami rozmanitých šperků, to jsou nejpodstatnější znaky, jež táhnou k nákupu právě v Piercing Factory.

blond-1840386_1280

Mikrodermální piercing pod kůži

Ať už si vybíráte mezi jednoduchými podkovami z různých materiálů a barev, nebo pátráte v kategorii piercingu do pupíku a bradavky, můžete prozkoumat i jiné produkty. Třeba vás zaujmou natolik, že své ozdoby rozšíříte o další skvosty. Mikrodermální piercing je typ piercingu, při kterém se malý kousek šperku se závitem implantuje pod kůži a na něj se následně našroubuje zbylá část – kulička, placka, nebo krystal. Oblíbeným místem je prohlubeň v dolní části krku mezi klíčními kostmi, ale fantazii ve zdobení se meze nekladou.

body-piercing-371961_1280

Piercing do bradavky a pupíku

Piercing do bradavky může začínat na obyčejných podkovách. Kdo se s nimi nespokojí, může se ozdobit kroužky s ozdobou. Pro slavnostní příležitosti lze kroužky propojit honosným šperkem s bohatým zdobením. Ačkoliv je rozšířené označení piercing do pupíku, pravdou je, že se propichuje nikoli přímo pupík, ale pouze kůže nad pupíkem. Díky tomu je propíchnutí této části těla téměř bezbolestné a dobře se hojí. Proto je piercing v pupíku tak rozšířený. A tak ti, již chtějí mít něco zajímavého, co nenosí jen tak někdo, musejí pátrat v nabídce zajímavějších šperků. Ty nabízí právě Piercing Factory.

Roztahováky připraví uši na plugy a tunely

V neposlední řadě je třeba zmínit ozdoby uší. Dnes se vyznavači piercingového zdobení nespokojí s obyčejnými náušnicemi. Musejí mít něco neobvyklého, co okolí zaujme, případně šokuje. Nabízejí se různé tunely a plugy do ucha, stejně jako roztahováky. Roztahováky slouží k postupnému, bezbolestnému roztahování dírek v uších, do kterých se následně vsouvají tunely a plugy patřičných průměrů.

Be Sociable, Share!